Bagaj Havuzu Önerisi

srdr87

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok beğendim siz kullanıyor musunuz bundan ? Site güvenilir mi ?
Bende megane3 var. 3 tane normal bagaj havuzu almıştım plastik. Tam olarak oturmadığı için iade ettim. Birak takıntı yaptım bu konuda.şimdi ise bagaj havuz um yok [emoji3]. Araştırırken bunu görmüştüm aklımda kalmış. Genelde bu gibi kendi üretimi ni satan yerler güvenli oluyor. Ben mesela buna benzer yps Plastik diye bir siteden alıp iade etmiştim.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

salvador03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İstediğin bir renkte Muşambadan yapabilirsin sana 5 tl ye mal olur çokta güzel olur:) herşeye para vermeyin çokmu zenginsiniz arkadaşlar anlamıyorum:)

mechanix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,

2015 clio 4 aracım için bagaj havuzu önerebilir misiniz ? Bebek arabası valiz filan derken çok kirleniyor. Hem temizlemesi zor hem de aşınıyor. Piyasada çok ürün var hangisi iyidir hangisi tam uyar karar verip bir türlü alamadım.

Merhaba,

Malum satış sitelerinde araca ve modele uyumlu olarak aratırsanız karşınıza çıkacaktır. Zaten yorumlardan da kesin kanıya varabilirsiniz.

Kendi kullandığım model şudur:

https://urun.n11.com/bagaj-havuzu/renault-clio-4-hb-bagaj-havuzu-2012-uzeri-akalite-P71703278

İçinize sinmiyorsa direk yerinden fotoğraf ile de yardımcı olabilirim.

Yine sabitleme ile alakalı problemi olan arkadaşlar için, online satış sitelerinde arkasından cırt bantla satılan çantalar mevcut. Bagaj havuzu + çanta konfigürasyonu ile malzemelerinizin (bez, cam suyu vb.) bagajda, bagaj havuzu üzerinde sabit durmasını sağlayabilirsiniz.

clio55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,

Malum satış sitelerinde araca ve modele uyumlu olarak aratırsanız karşınıza çıkacaktır. Zaten yorumlardan da kesin kanıya varabilirsiniz.

Kendi kullandığım model şudur:

https://urun.n11.com/bagaj-havuzu/renault-clio-4-hb-bagaj-havuzu-2012-uzeri-akalite-P71703278

İçinize sinmiyorsa direk yerinden fotoğraf ile de yardımcı olabilirim.

Yine sabitleme ile alakalı problemi olan arkadaşlar için, online satış sitelerinde arkasından cırt bantla satılan çantalar mevcut. Bagaj havuzu + çanta konfigürasyonu ile malzemelerinizin (bez, cam suyu vb.) bagajda, bagaj havuzu üzerinde sabit durmasını sağlayabilirsiniz.

Merhaba. ürünün formu nasıl yumuşak mı ? fiyatı az değilmiş kalitelidir umarım :) hala karar verip alamadım. bauhausdakiler lastik köpük formunda su geçirmez ama hemen kırılır gibi geldi. en ufak darbede yırtılır gibi geldi. Arkadaşımın bagajında mebran gördüm o daha güzel valla :)

mechanix

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba. ürünün formu nasıl yumuşak mı ? fiyatı az değilmiş kalitelidir umarım :) hala karar verip alamadım. bauhausdakiler lastik köpük formunda su geçirmez ama hemen kırılır gibi geldi. en ufak darbede yırtılır gibi geldi. Arkadaşımın bagajında mebran gördüm o daha güzel valla :)

Ürün pek yumuşak bir malzemeden değil, uzun yol için 5 kişinin bavul & ayakkabılarını taşıdı :D . Düzen konusunda biraz takıntılı olduğum için cırt-cırt ile sabitlenen çanta da ekledim. Daha açıklayıcı olması için fotoğraf ekleyeceğim.

Edit: çok geçmeden fotoğrafları da ekliyorum. Belirttiğim ürün konfigürasyonu ile bagaj aşağıdaki gibi görünüyor;

JQVZzo.jpg

z0Gjp6.jpg

Son düzenleme:

clio55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ürün pek yumuşak bir malzemeden değil, uzun yol için 5 kişinin bavul & ayakkabılarını taşıdı :D . Düzen konusunda biraz takıntılı olduğum için cırt-cırt ile sabitlenen çanta da ekledim. Daha açıklayıcı olması için fotoğraf ekleyeceğim.

Edit: çok geçmeden fotoğrafları da ekliyorum. Belirttiğim ürün konfigürasyonu ile bagaj aşağıdaki gibi görünüyor;

JQVZzo.jpg

z0Gjp6.jpg

İlgin için çok teşekkür ederim hocam. ıvır zıvır kılıflarını da beğendim. bende en kısa zamanda bir çözüm üretip sonucu bildiririm :)