Bagaj Havuzu ve Paspas

Fatihto

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Babama 2015 Clio Sport Tourer aldık. Bagaj havuzu için buna özel, 2013 sonrası şeklinde satan yerler var ok, ancak paspas konusunda sport tourer'a özel birşey göremedim. HB Clio'lar ile aynı olan havuzlu kauçuk paspas setleri Sport Tourer'a da uyar mı?

Bagaj Havuzu için de kauçuk havuzlu paspas için de önerebileceğiniz bir yer var mı?

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sport tourerin bagaj havuLari bildigim kadari ile farkli ve yuksek tip ve alcak tip bagaj diye degisiyor.paspas 3d l locker marka oneririm guzel kaliteli ve uygun.koca izmirde direk alabilecegim yer bulamadim elimde yok getiririm dediler bu da bana guven vermedi.bende internetten aldim .kontrollu odemeli olarak internetten alabilirsiniz.

olmez

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Babama 2015 Clio Sport Tourer aldık. Bagaj havuzu için buna özel, 2013 sonrası şeklinde satan yerler var ok, ancak paspas konusunda sport tourer'a özel birşey göremedim. HB Clio'lar ile aynı olan havuzlu kauçuk paspas setleri Sport Tourer'a da uyar mı?

Bagaj Havuzu için de kauçuk havuzlu paspas için de önerebileceğiniz bir yer var mı?

Merhaba. 2015 Clio Sport Tourer bende de var ve şu anda uygun paspas arayışındayım. Dediğiniz gibi 2013 sonrası olarak satış var. Bulabildiğim satıcıların tümüne mesaj atarak aracımla uyumlu olup olmadığını soruyorum. Aynı marka ve model paspas için kimisi uyar diyor, kimisi uymaz diyor. Benim düşünceme göre uymaz diyenler bir bildikleri olduğu için uymaz diyorlar. Bilmeden uymaz diyerek neden kendi satışını engellesin ki diye düşündüm. Uyar diyenler de sanırım doğruyu söylemiyor. Siz paspası almışsınızdır tahminimce. Hangi paspası aldınız ve uyumu nasıl söyleyebilir misiniz?