Bagaj kapağı sorunu ve cızırtı

rapzede34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar 2014 model 1.2 75 hp clio 4 joy sahibiyim. Aracımın garantisi yok çok az km yaptığım için ve servisler her soruna kullanıcı hatası vs. dedikleri için aracımı garantiden çıkarttım. Geçen hafta uzun yola çıktım aracın bagaj kapağı virajlarda ve bozuk yollarda takır tukur ses yapıyor. Bagaj kapağı olduğundan emin değilim wd-40 ile yağladım her yerini ancak pek etki etmedi.

Diğer sorun torpidonun yani teyp ve gösterge bölgesinin çevresinden bir cızırtı geliyor yerini tam bulamadım. Aynı sorunu yaşayanlar olmuş. Uzun yolda çok rahatsız edici oluyor. Müziği kapatıp seyahat edemiyorsunuz. Toros aldık sanki neyse yardımcı olursanız fikir verirseniz çok sevinirim.

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
Bagaj kilidinin kapakta olan değil karşılığında 2 adet karşılıklı conta var orayı wd40 ile değil gres yağı ile yağla ses kesiliyor. Cızırtı geldiğinde dikiz aynasını elinle sağlamca bir tutarmısın bazen göğüsten ses geliyor gibi oluyor ama asıl cızırtayan dikiz aynası olabiliyor.

rapzede34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok teşekkürler hocam tavan lambasından olabilir hiç aklıma gelmedi. Şehir içinde belli olmuyor pek. Salı çarşamba servise gidicem buradan son durumu yazarım

rapzede34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servise gittim. Bayram sonrası çok yoğunluk vardı müşteri temsilcisi aracın yol testinin yapılması gerek vs. uzattı konuyu aldı başını gitti Daha sonra başka bir görevliye durumu anlattım servisten birisini çağırdı aracı aldı gitti 5 dk sonra geldi bagaj kapağını ayarlamışlar. Şuan hiç ses yok ancak rüzgar sesinden bahsetmeye vaktim olmadı başka zaman artık

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servise gittim. Bayram sonrası çok yoÄŸunluk vardı müÅŸteri temsilcisi aracın yol testinin yapılması gerek vs. uzattı konuyu aldı başını gitti Daha sonra baÅŸka bir görevliye durumu anlattım servisten birisini çağırdı aracı aldı gitti 5 dk sonra geldi bagaj kapağını ayarlamışlar. Å?uan hiç ses yok ancak rüzgar sesinden bahsetmeye vaktim olmadı baÅŸka zaman artık

Su bagaj kapagi nasil ayarlaniyor.benim soyle sorunum var sol taraf biraz asagida stoplar 2 parca oldugundan gozume batiyor.bagaj takozlari ayarli degil.kilit dilinden mi ayarlaniyor acaba?