Bakalim Nasil Olucak ? ( 32HR034 )

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok makbule geçer :)

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi ne kadar çok olay dönmüş ben sana gönderim sen bana gönder şunu şöyle yapalim :D sanayide falan bulunmazmi acaba bunlardan :D

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi ne kadar çok olay dönmüş ben sana gönderim sen bana gönder şunu şöyle yapalim :D sanayide falan bulunmazmi acaba bunlardan :D

Çok Kullanilan Bir Malzeme Değil TR İçin Konuşuyorum.. Burda Bulman Neredeyse İmkansiz Gibi , Anca Verdiğim Üye İle İrtibata Geç veya Ebaydan Al , En Garantisi Bu Yada Warsa Yakinlarinda Bir Servise Sor Fotografini Göster Varsa Getirttir. :eyv :eyv

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok Kullanilan Bir Malzeme Değil TR İçin Konuşuyorum.. Burda Bulman Neredeyse İmkansiz Gibi , Anca Verdiğim Üye İle İrtibata Geç veya Ebaydan Al , En Garantisi Bu Yada Warsa Yakinlarinda Bir Servise Sor Fotografini Göster Varsa Getirttir. :eyv :eyv

Anladim sali günü bi projeye başliyorum ondan sonra ufak detaylarla daha estetik hale getiricem araci o zaman servisle görüşürm artik :)

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anladim sali günü bi projeye başliyorum ondan sonra ufak detaylarla daha estetik hale getiricem araci o zaman servisle görüşürm artik :)

Hayirlisi Olsun , İnşallah Herşey Yolunda ve İstediğin Gibi Olur .. Projelerini Forumda Paylaşmani Beklemekte Olucağim.. :eyv :eyv

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirlisi Olsun , İnşallah Herşey Yolunda ve İstediğin Gibi Olur .. Projelerini Forumda Paylaşmani Beklemekte Olucağim.. :eyv :eyv

Amin. Projeyi araştırdığımiz kadariyla Türkiyede daha önce yapan yok galiba. :) Süpriz olsun, tabiki formda paylaşicam fotoğraflari :D

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben ikinizin arabasını da merak ettim. Hadi çatlatmayın adamı da resimleri atıverin şuraya. hımm

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hadi hayırlısı bekliyoruz haberini.:eyv