Bakar mısınız lütfen ?

c_cihan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz, kesinlikle bunda sıkıntı olmaz.

Ürün piyasanın yarı fiyatına, en bilinmedik sitelerde bile iki katı. Bu düşündürücü geldi bana. Mesaj attım adama bakalım ne diyecek:)

m.gokceoglu

Denizli , T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yaklaşık 3 yıldır netten alışveriş yapıyorum çok şükür bir sorunla karşılaşmadım. zaten gg da ürün elinize geçer siz onay verince para ancak o zaman satıcıya aktarılır. ve 7 gün cayma hakkınızda bulunmakta. sadece ödeme sayfasında https:// i görün ve mümkün olduğunca 3d güvenlik sistemi ile ödeme yapın. ürüne gelince 26 watt rms güç bence yeterli ev kullanıcısı için ama ürünün kalitesi nasıldır o değer doğru mudur bilemem. en kötü ihtimal cayma hakkını kullanıp iade edersiniz

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yaklaşık 3 yıldır netten alışveriş yapıyorum çok şükür bir sorunla karşılaşmadım. zaten gg da ürün elinize geçer siz onay verince para ancak o zaman satıcıya aktarılır. ve 7 gün cayma hakkınızda bulunmakta. sadece ödeme sayfasında https:// i görün ve mümkün olduğunca 3d güvenlik sistemi ile ödeme yapın. ürüne gelince 26 watt rms güç bence yeterli ev kullanıcısı için ama ürünün kalitesi nasıldır o değer doğru mudur bilemem. en kötü ihtimal cayma hakkını kullanıp iade edersiniz
Ya ben evde parti vermiycem orta derece kalitede ses oldu mu yeterli pek anlamıyorum hoparlör işlerinden de.
Kartınızla güvenle alışveriş yapabilirsiniz, kesinlikle bunda sıkıntı olmaz.

Ürün piyasanın yarı fiyatına, en bilinmedik sitelerde bile iki katı. Bu düşündürücü geldi bana. Mesaj attım adama bakalım ne diyecek:)

Banada geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum.
* Saygılar.

f@tih_28

Fatih Korkmaz,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende bu tarz birşey arıyorum tvye bağlamak için maç izlerken tvden radyo açarken falan temiz ses çıksın diye takipteyim bende..

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

evet mehmet açıklamış olayı.
ben de çok alışveriş yaptım. havalede yaptım, direk parada yatırdım, bana da yatırdılar. 2. elde hiç kazıklanmadım. 1 tel konuşması yeter veya ilanına bakmam yeter adamı tanımam için.

1.el de hiç beklenmedik siteler kazıkladı, satıyor ürünü kaldırıyor uyanıklar, stok bitti ayağı. yorumlarında yayınlanmıyor))
isim vermiyorum. ama büyük sitelere de dikkat edin derim.

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Böyle bir ses sistemini kesinlikle tavsiye etmem. 2001'den 2011'e kadar Creativ 4+1 ses sistemi kullandım. 2011'den itibaren LG HB906SB ses sistemi kullanmaktayım ve çok memnunum. Eğer illa ses sistemi alacağım diyorsan Logitec veya creative ses sistemlerinden birini tavsiye ederim. Yada en azından Diana 5+1 gibi olması lazım.

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Böyle bir ses sistemini kesinlikle tavsiye etmem. 2001'den 2011'e kadar Creativ 4+1 ses sistemi kullandım. 2011'den itibaren LG HB906SB ses sistemi kullanmaktayım ve çok memnunum. Eğer illa ses sistemi alacağım diyorsan Logitec veya creative ses sistemlerinden birini tavsiye ederim. Yada en azından Diana 5+1 gibi olması lazım.
Benim işimi görürsün net ses çıkarsın yeterli yok basıymış falan önemsiz.

Emre3444

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ağa böyle markalar kesinlikle alma alıcaksan böyle bişey logitech al mükemmel diyebilirim