Bakım Başlar :)

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Son düzenleme:

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
usta o emme manifoldunu neden değiştirdin.

çünkü tüp söktürdüm... ve delikli olmasını istemedim. sistemin üzerinde westinghouse a giden bi hortum aracın basınç ı ölüçtüğü bir parçaya giden hortum.ve enjeksiyonlara bağlı bi hortum daha var basınç kaybı araçta çekiş problemi ve fazla yakıta sebeb oluyor :)

Son düzenleme:

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
rrrrrra.jpg

rrrrrja.jpg

rrrrpkdd.jpg

ewt arkadaşlar 120.000 bakımımızıda başarıyla sonlandırdık.yalnız aldığımız emme uymadı tahmin ediyorum 19 emmesiydi delikler genel yapısı itibariyle herşey aynı yalnız enjeksiyon kütüğünün oturduğu yer yüksekte kalıyor o yüzden montajını yapamadık bizde sökmüşken, çelik civata ve oringlerle kapatalım dedik. gayette başarılı oldu resimlerini şu anda çekemedim bi ara çekerim.araçla ilgili ilk izlenimler korkunç derecede frenler iyileşti.. 1 litreye yakın yakıt sarfiyatında azalma.1 viteste araç kalkarken titreyerek kalkması tamamen kayboldu. çekiş 4 kişi bindikmi bariz bi azalma vardı oda kayboldu yani araç kendini buldu tüp kullanan arkadaşların allah yardımcısı olsun başkada bi şey demem :)

Son düzenleme:

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
cevabın için tşkler.

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bıcı bıcı yakısmıs temız olunca araba gostermıs kendını MAASALLAH

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2000 sonrası coupe farları gördüm onlar nekadar acaba bir sorarmısın dostum , tekrar işin düştüğünde :)
kardeşim farları sordum gayet temizler valeo orjinal yalnız üst bağlantı yerlerinde kırıkları var 40 liradan veririm tanesini dedi arkadaş bağlantı yerlerini bi türlü çözmen lazım :)

purmol

Bilgi Girilmemiş
Tamamdır dostum . Plastik kaynak yapılır her halde .