Bakım ürünleri yardım edin

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
uzun araştırmalar sonucu 2012 model 1.6 dynamique meg 3 almış bulumaktayım.sizlerden fikir almak istediğim konu ise iç dış temizlik jant lastik temizliği vs vs konularda alabileceğim koruma ürünlerini öğrenmek fikirlerinizden faydalanmak istiyorum.fikrini belirten arkadas ürün adı varsa linkini falan da verebilirse ii olur. şayet hosuma giderse hemen sipariş vereceğim çünkü. tşkler :)

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Jant temizligi - sonax yogun jant temizleyici felgen reineger
lastik yanak parlatici - meguiars endurance jel
torpido icin- meguiars ultimate protectant

google a erdem boya yaz sanalpazar uzeri taksitle alabilirsin.

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim kullandığım şampuanın markasını unuttum fakat kesinlikle iyi bir oto şampuanı almalısınız ve bir wax alıp 2 ayda bir uygulayın benim kullandığımürün turtle wax birde arkadaşın dediği lastik parlatıcı etkili diğerleri biraz zevk işi bu arada aracınız hayırlı olsun kazasız belasız kullanın :)

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ne kadar temizlik malzemesi varsa hepsinden almayı düşünüyorum ilk aracım oldugu için gözüm gibi bakıp titreyecem üzerine :)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
lastik parlatıcı torpido bakım şampuan wax meguiars yıkama eldiveni ben bulsam alacaktım :) bu arada bizim araçların tampun altları plastik plastik parlatıcı veya lastik yanak ve siyah tampon partlatıcısı alın bir de cam sil alın kaliteli aracı çizmeyecek bezler alın :)

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
lastik parlatıcı torpido bakım şampuan wax meguiars yıkama eldiveni ben bulsam alacaktım :) bu arada bizim araçların tampun altları plastik plastik parlatıcı veya lastik yanak ve siyah tampon partlatıcısı alın bir de cam sil alın kaliteli aracı çizmeyecek bezler alın :)
hepsi aklımda bir de ekstradan jant temizleyici almayı düşünüyorum sonax ın. tabi hepsini tek kalemde almaya kalksam 200 lira falan tutar galiba taksit taksi almak daha mantıklı olacak gibi görünüyor. ilk etapta lastik parlatıcı torpido bakımı bi de jant temizleyici alayım diyorum da arastırma halindeyim hala devam ediyorum. tşkler yardım için.

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kredi kartım yok yalnız peşin almayı düşünüyorum ben hepsini smile.png gene de teşekkürler bakayım burdan da peşin alabilirim karar verirsem eyvalah.gif

Ekli dosyalar

• smile.png
    smile.png
    819 bayt · Görüntüleme: 0

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabayi yeni aldin birde araca boya koruma wax yapmani oneririm.. Fk1000p veya meguiars m21 m26 olabilir koruma cek.. Bunlar zor gelir dersen yıkamadan sonra temiz araca sık-sil tarzında kolay uygulanan meguiars ultimate wax öneririm..diğer yazdıklarımıda alırsan çok iyi olur. Şampuan olarak sonax turuncu renk şampuanı öneririm eğer kendin yıkamayı düşünüyorsan. Zaten verdiğim sitede hertürlü ürün var incele bilgi edin..

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
2012 model araba ve bakım ürünleri...
aynı bu iş 20 yaşındaki kızın 10000 bin estetik ameliyatı olması gibi bişey