"Bakıma kalan zaman"

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilginiz için teşekkürler. dediğim gibi deneyip sonucu paylaşacağım.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Kangoo'da başıma gelen bir şeyi paylaşayım, Hız sabitlemeyi aktif ettirirken bakıma kalan kilometre özelliğini kapatmışlar, bakıma gittiğim zaman sıfırlamayı yapamamışlar tabi, daha sonra ben farkettim ve geri gittim adamlar çözemedi hız sabitlemeyi açan cotech i çağırttım ben kapatmış olabilirim dedi ve menüye girip buldu ve aktif hale getirdi, bu seferde bakım zamanı geldi ikazı yandı silecek kolundan sıfırladık.

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benimde bakima kalan ibaresi var ancak altibda bir şey yazmiyor. Bence normal bir durum...

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kart takılı iken bakıma kalan sekmesi çıkıyor. ama altı boş. sonrasında koldaki tuşa basılı tutunca kalan zaman ve km çıkıyor. Bilgilerinize

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dediğimiz gibi 5 sn mi?

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ortalma hız ya da yakıt tüketim sekmesinde değil. kart takılı iken bakıma kalan sekmesinde. 5 ya da 10 saniye arasında da bir fark yok

bambam11

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu arada ben sizin daha önceki mesajda yazdığınız "bakıma kalan km" kısmını "kalan km" yani depodaki yakıtla gidilecek mesafe gibi okumuşum o yüzden mantıksız gelmişti.

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorun değil. Özellikler bulunsunda. Garip olan ise hepsinin aynı olmaması.

İSMAİL 54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçtiğimiz ay araca bakım yapıldı. Bugun menuleti dolaşırken bakima kalan ekranında bir sey yazmadigini gördüm. 9500 km gibi bir değer yazması gerekmiyor mu ya da 11 ay. Aracım clio4 icon.

Sizlerde durum nedir? Yardımcı olabileceklerden yorum bekliyorum

arkadaşlar bakım 20000 km yapılıyor yani clio 4 te kullanılan yağın ömrü bu 1 yıl içerisinde bu km yi dolduramıyorsak bu sefer devreye zaman giriyor. yani hangisi önce dolarsa 1 yıl yada 20000 bu yüzden tarih veya km. yaklaşınca araba uyarı veriyor hangisinin erken dolacağını bilmediğinden bence böyle