Bakın burada ne var :) ( Resm )

Emre Fırat

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet arkadaşlar resimden tahmin ettiğiniz ürün :) Bakalım şahine yapmayı düşünmüyorum şuan yazın sonuna aracı değişince detaylı montajını resimli videolu olarak anlatırımm . Aklımda yine çılgın şeyler var , ürünü almanyadan sipariş ettim tanıdığım oradan ebayden aldı bana kargoluyor :)

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ne yalan sölim ben anlamadım ne olduğunu belki biliyorumdur ama çözemedim

Emre Fırat

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Koltuk ısıtma pedleri . Araçlarda fabrikasyon olarak koltuk ısıtma sistemi kullanılıyorya mesela buda onun pedleri düğmeleri vs :) Koltuğu yerinden söküp yüzünü çıkarıyorsunuz bunları yapıştırıyorsunuz uygunca sonra tekrar topluyosunuz elektrik bağlantısını ve düğmeleri güzelce monte ettikten sonra artık koltuk ısıtma özelliği oluyor aracımızda :)

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzelmiş,maliyet nedir?

Emre Fırat

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim Türkiye'de pahalı malesef . Almanya'da bi akrabam vardı ona gönderdim parasını 42 euro civarı sanırım kendisi aldı elinde oda yarın kargosunu sorucak 15-30 euro arası kargo tutar diyor eğer öyleyse bekliycem kendisi gelirken getiricek maliyetim bunlar :) Montajı kendim yapıcam sök tak , elektrik bağlantısını felan

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Koltuk ısıtma pedleri . Araçlarda fabrikasyon olarak koltuk ısıtma sistemi kullanılıyorya mesela buda onun pedleri düğmeleri vs :) Koltuğu yerinden söküp yüzünü çıkarıyorsunuz bunları yapıştırıyorsunuz uygunca sonra tekrar topluyosunuz elektrik bağlantısını ve düğmeleri güzelce monte ettikten sonra artık koltuk ısıtma özelliği oluyor aracımızda :)
Çok Güzel Bişe Bence Özellikle Deri Araçlarda Çok İşe Yarar Uygulamayı Takipdeyim.

Emre Fırat

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok Güzel Bişe Bence Özellikle Deri Araçlarda Çok İşe Yarar Uygulamayı Takipdeyim.

Bende çok beğendim hep aklımdaydı bu proje şimdi bakalım kısmetse yaz sonu aracı değiştirmeyi düşünüyorum megane 2 felan alırsam kısmet olursa onun koltuklarını söküp yapıcağım resimli videolu paylaşıcam mutlaka forumda :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Hayırlı olsun kardeşim,faydalı bir donanım...

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Montajı merakla bekliyoruz:eyv

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu iş senin işin Emre sana güveniyorum :eyv