Başarsoft 2020.03 Türkiye Haritası İgo

mrdnr

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
E tabi crack yapmayınca öyle bir uyarı gelmiş ! Neyse ki hallettim. Haritayı ve uygulama yüklemeyi paylaşanlara teşekkür ederim.

barisxpeace

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu haritayı kullanarak İzmir'den Van Erciş'e geldim. 2 sıkıntı çektim sadece onun dışında gayet güzel bir harita olmuş yolları bırak köy yollarının tabelalarına kadar gösteriyor. Park yerleri, benziklikler her şeyi gösteriyor.

2 sıkıntı demiştim, yolları tabi tam bilmediğimiz için Ankaradan Kırıkkale'ye devam edecekken Ankara'nın içinden geçirdi, tabelalarda da yazmıyordu, tek yapmamız gereken Samsun veya Elmadağ tabelalarını takip etmekmiş. Tecrübe oldu. 2. sıkıntıyı ise Erzurum'u geçince yaşadık. Ağrı'ya gelmeden bizi köy yollarına soktu Karayazı, Tutak tarafından getirdi, yollar inanılmaz kötü, hep çalışma var kapanması gereken yolu Erciş'e götürücem diye kullandırdı harita. (ücretli ücretsiz yol kullan, en kısa ya da en iyi yol tercihi yapmamıştım belki de bununla ilgilidir.) Tek yapmamız gereken Ağrı tabelalarını takip etmekti. Gideceklerin aklında bulunsun.

Bu iki sıkıntı dışında ben oldukça beğendim. Paylaşan arkadaşa, kurulumu anlatan arkadaşa tekrar teşekkür ederim.

orakles

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzergah tercihiniz “kısa” ya da “ekonomik” olabilir mi? “Hızlı” seceneğinin seçili olduğundan emin misiniz ?

barisxpeace

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
büyük ihtimal öyle bir şey hocam çünkü herhangi bir ayarlama yapmamıştım, yani haritanın hatası olduğunu sanmıyorum baya beğendim ben çok ayrıntılı her yeri gösteriyor

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
Elinizdeki programlar yapmak için yeterli. Sadece yapmayı bilmiyorsunuz. Nasıl yapıldığını öğrenin lgu2dir, dir2lgu işi görür.
Oğuz bey yapmayı çok iyi biliyorum.nerdeyse programı ezbere yapar oldum. Yapma aşaması şöyle olmayacak mı yanlışım var mı medinav 2 için KAPATMAK İÇİN dir2lgu -p m2 nng_restore 1 upgrade.lgu AÇMAK İÇİN lgu2dir upgrade.lgu 1
lgu 2dir dir2lgu olsun, kişilerin kendi yapmış oldukları paket programlar olsun sonuç hep aynı. Dosya oluşuyor sorun yok. ama cihazda 3 çizgi yüklüyor sonra cihaz güncellemeyi bitiriyor wince tarafına geçip baktığımda storage card 3 içine atıyor storage card 4 içine hiçbir şekilde atmıyor. Dosya isimlerini bile aynı yazdım yok. cihazda sıkıntı yok başka üyelerde de aynı sorun oldu. Forumdan veya başka sitelerden indirdiğim lgu dosyaları güzelce yüklüyor aynı dosyayı açıp nokta dahi değiştirmeden tekrar kapattığımda yine aynı. 3 çizgiden sonra yükleme bitiyor ve storage card 3 içine atıyor. Siz yapıp cihazınızda denediniz mi? Oluyorsa burdan paylaşsanız da bizde yapabilsek. İnanın kendim için birşey istemiyorum. Forumda wince tarafına geçip yapamayacak üyeler var sadece onlar ve kendi hırsım yüzünden istiyorum. Bazı üyelerde var.Hatta bir üye ile telefonda görüştüm özel olarak programı almış yurt dışından. Ticarete dökmüşler. bizim elimizdekilerin işe yaramadığını çok iyi biliyorlar. İstedim vermek istemedi yabancı forumlarda bile çözüm aradım. Onlardan aldığım programlarda aynı kısacası elimizdekiler orjinal değil bence. Bir terslik var.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

RClio4

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yardımcı olabilecek yokmu lgu konusunda bütün programlar elimde fakat nasıl yapılacağını tam bilmiyorum

FBS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oğuz bey yapmayı çok iyi biliyorum.nerdeyse programı ezbere yapar oldum. Yapma aşaması şöyle olmayacak mı yanlışım var mı medinav 2 için KAPATMAK İÇİN dir2lgu -p m2 nng_restore 1 upgrade.lgu AÇMAK İÇİN lgu2dir upgrade.lgu 1
lgu 2dir dir2lgu olsun, kişilerin kendi yapmış oldukları paket programlar olsun sonuç hep aynı. Dosya oluşuyor sorun yok. ama cihazda 3 çizgi yüklüyor sonra cihaz güncellemeyi bitiriyor wince tarafına geçip baktığımda storage card 3 içine atıyor storage card 4 içine hiçbir şekilde atmıyor. Dosya isimlerini bile aynı yazdım yok. cihazda sıkıntı yok başka üyelerde de aynı sorun oldu. Forumdan veya başka sitelerden indirdiğim lgu dosyaları güzelce yüklüyor aynı dosyayı açıp nokta dahi değiştirmeden tekrar kapattığımda yine aynı. 3 çizgiden sonra yükleme bitiyor ve storage card 3 içine atıyor. Siz yapıp cihazınızda denediniz mi? Oluyorsa burdan paylaşsanız da bizde yapabilsek. İnanın kendim için birşey istemiyorum. Forumda wince tarafına geçip yapamayacak üyeler var sadece onlar ve kendi hırsım yüzünden istiyorum. Bazı üyelerde var.Hatta bir üye ile telefonda görüştüm özel olarak programı almış yurt dışından. Ticarete dökmüşler. bizim elimizdekilerin işe yaramadığını çok iyi biliyorlar. İstedim vermek istemedi yabancı forumlarda bile çözüm aradım. Onlardan aldığım programlarda aynı kısacası elimizdekiler orjinal değil bence. Bir terslik var.

https://www.motorcarsoft.com/viewtopic.php?t=4665 Linke bir göz atın faydası olabilir. Forumda geçmişte yardım edilmedi. Şimdide edileceğini sanmıyorum. Mevzuları tekrar hatırladım.

FBS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yardımcı olabilecek yokmu lgu konusunda bütün programlar elimde fakat nasıl yapılacağını tam bilmiyorum
Merhaba:
Bu gün yaptıklarımı yazıyorum.
1-https://goduster.pl/wp-content/uploads/2019/10/LGU_creator.zip adresinden dosyayı indirip bilgisayarıma kurdum.
2- C:\LguCreator içerisine girdim.
3-Daha önce çalıştığından emin olduğum bir lgu dosyasını buraya kopyaladım (navigation_restore_fat32).
4- navigation_restore_fat32.lgu yu mouse ile tutup LguCreatorExtract.bat üzerine bırakınca extract_lgu dosyasının içerisine çıkardı.
5- extract_lgu dosyasınınn içerisinde Storage Card4 olan dosyayı extract_lgu nun dışarısına çıkardım.
6- Boş olan extract_lgu dosyasını sildim.
7- Storage Card4 Dosyasını mouse ile tutup LguCreatorAuto.bat üzerine bıraktım.
8- İlk soruda 2 ye bastım (MN2). Sonra enter.
9- Sonra İsminin ne olması gerektiğini sordu. Bende (navigation_restore_fat32) diye yazdım enter a bastım. Neticede daha önceki lgu dosyası ile birebir aynı boyutta lgu elde ettim. İsim çakışması olacağından daha önceki lgu dosyasını başka yere almıştım.
Büyük ihtimal düzgün çalışıyordur. Benim deneme imkanım olmadı. Deneyecek olan arkadaşlara belki faydam olur. Yeni haritalar geldiğinde bu hiyerarşiyi bozmadan eskisi ile yenisini değiştirir seniz problem olmaz diye düşünüyorum.

DENEYECEK OLAN ARKADAŞLARIN KARŞILAŞACAĞI PROBLEMLER TAMAMEN KENDİ SORUMLULUĞUNDA OLACAKTIR.
Kalın sağlıcakla.
Allah kimseye muhtaç etmesin.

F5UN7sOBgK8MAAAAAElFTkSuQmCC

Son düzenleme:

gencosman1453

Kayıtlı Üye
16-Bursa
Merhaba:
Bu gün yaptıklarımı yazıyorum.
1-https://goduster.pl/wp-content/uploads/2019/10/LGU_creator.zip adresinden dosyayı indirip bilgisayarıma kurdum.
2- C:\LguCreator içerisine girdim.
3-Daha önce çalıştığından emin olduğum bir lgu dosyasını buraya kopyaladım (navigation_restore_fat32).
4- navigation_restore_fat32.lgu yu mouse ile tutup LguCreatorExtract.bat üzerine bırakınca extract_lgu dosyasının içerisine çıkardı.
5- extract_lgu dosyasınınn içerisinde Storage Card4 olan dosyayı extract_lgu nun dışarısına çıkardım.
6- Boş olan extract_lgu dosyasını sildim.
7- Storage Card4 Dosyasını mouse ile tutup LguCreatorAuto.bat üzerine bıraktım.
8- İlk soruda 2 ye bastım (MN2). Sonra enter.
9- Sonra İsminin ne olması gerektiğini sordu. Bende (navigation_restore_fat32) diye yazdım enter a bastım. Neticede daha önceki lgu dosyası ile birebir aynı boyutta lgu elde ettim. İsim çakışması olacağından daha önceki lgu dosyasını başka yere almıştım.
Büyük ihtimal düzgün çalışıyordur. Benim deneme imkanım olmadı. Deneyecek olan arkadaşlara belki faydam olur. Yeni haritalar geldiğinde bu hiyerarşiyi bozmadan eskisi ile yenisini değiştirir seniz problem olmaz diye düşünüyorum.

DENEYECEK OLAN ARKADAŞLARIN KARŞILAŞACAĞI PROBLEMLER TAMAMEN KENDİ SORUMLULUĞUNDA OLACAKTIR.
Kalın sağlıcakla.

F5UN7sOBgK8MAAAAAElFTkSuQmCC
Bunların hiçbiri işe yaramadı. denemiştim bunu. rus bir üyenin kendi otomatik yapmış olduğu bir program vardı alt yapısında dir 2lgu exe programı çalışıyordu onda da olmadı teşekkürler yinede. İlk Fransızların o sitesinden yapmıştım. O da olmadı. Sayın Oğuz bey çalışan veya şöyle söyleyim açıp kapattığımızda çalışan(sizinde deneyip çalıştığından emin olduğunuz) oluşturma programı veya yöntemini gösterirseniz inanın çok faydalı olur. Saygılarımla.

Son düzenleme:

FBS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunların hiçbiri yardımcı olmadı denemiştim bu olsun rus bir üyenin kendi otomatik yapmış olduğu bir program vardı alt yapısında dir 2lgu exe programı çalışıyordu onda da olmadı teşekkürler yinede. İlk Fransızların o sitesinden yapmıştım. O da olmadı. Sayın Oğuz bey çalışan veya şöyle söyleyim açıp kapattığımızda çalışan iyi oluşturma programı veya yöntemini gösterirseniz inanın çok faydalı olur. Saygılarımla.

Yazdıklarımı adım adım ama tekrar ediyorum adım adım denemenizi tavsiye ediyorum. Mesala extract_lgu dosyasını derlerseniz sonuç alınmaz. Storage Card4 ın derlenmesi gerekiyor. Bilginize.

Son düzenleme: