Başarsoft 2020.10 Q4 Haritası

unutulan67

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah razı olsun sizden

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar öncelikle Lgu dosya değildir tek tek winceden dosyaları yüklüyorsunuz. Sorumluluk size aittir. Çamur atmak için uğraşırsanız bir daha paylaşım yapmayacağım. Buradan dosyayı alıp Lgu ya cevirip satanlara zehir zıkkım olsun burada dostluk adına arkadaşlık adına paylaşım yapıyoruz. İşi ticarete dökenler yiyemesinler. Link aşağıdadır lisans dosyası ile birlikte ALLAH razı olsun demeniz yeterlidir.

https://drive.google.com/folderview?id=1DAHrl2eqZJcO_RNeKZmHiN6EAayyTJ73

Allah razı olsun sizden. Dosyanın içinde setup göremedim aracın android tabletine flashla yüklüyceğimiz zaman setup çıkar mı nasıl yükleriz? Teşekkürler

Huseyin_aydn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah razı olsun sizden. Dosyanın içinde setup göremedim aracın android tabletine flashla yüklüyceğimiz zaman setup çıkar mı nasıl yükleriz? Teşekkürler

Bu dosya wince dosyası android değil tablet için apk dosyası olması gerekli

alpkaankrdmn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler. Ankarada bunu yüklemek için garage adı altında bir dükkanda 200 lira istemişti durumum yoktu moralim bozulmuştu iyiki varsınız teşekkürler.

Bu dosyaların nasıl yükleneceğini bilmiyorum yardımcı olur musunuz ?

orakles

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler paylaşım için

byyuxel

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler paylaşım için. LGU dosyasına çevirmeyi bilen babayiğit yok mu arkadaşlar :) Ben bu WinCe olayını bir türlü çözemedim. Ekrana giriyorum ama sonrası çok karışık. Bu işlemi adım adım video haline getiren biri olsa oda şahane olur.

alpkaankrdmn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler paylaşım için. LGU dosyasına çevirmeyi bilen babayiğit yok mu arkadaşlar :) Ben bu WinCe olayını bir türlü çözemedim. Ekrana giriyorum ama sonrası çok karışık. Bu işlemi adım adım video haline getiren biri olsa oda şahane olur.
Katılıyorum valla... Paylaşım güzel ama Bende kuramadım aracıma

alpkaankrdmn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar öncelikle Lgu dosya değildir tek tek winceden dosyaları yüklüyorsunuz. Sorumluluk size aittir. Çamur atmak için uğraşırsanız bir daha paylaşım yapmayacağım. Buradan dosyayı alıp Lgu ya cevirip satanlara zehir zıkkım olsun burada dostluk adına arkadaşlık adına paylaşım yapıyoruz. İşi ticarete dökenler yiyemesinler. Link aşağıdadır lisans dosyası ile birlikte ALLAH razı olsun demeniz yeterlidir.

https://drive.google.com/folderview?id=1DAHrl2eqZJcO_RNeKZmHiN6EAayyTJ73

Post çok güzel fakat... Nasıl yükleneceğini anlatsanız.. yada lgu dosyasına nasıl çevirildiğini söyleseniz çok güzel olur

Huseyin_aydn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Post çok güzel fakat... Nasıl yükleneceğini anlatsanız.. yada lgu dosyasına nasıl çevirildiğini söyleseniz çok güzel olur

Wince ekranına girmek için
Videoyu izleyiniz.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=31&v=-cn6HaFD71U&feature=emb_title

Flashbellekte
mcmtest_activate_4medianav.ini
mcmtest_activate.ini
adlı dosyalar olması lazım. Notdefteri ile boş dosya yapabilirsiniz sadece adı ve dosya uzantısı bu şekilde olması yeterli.

Kod kısmına 2383 sonrasında 9065 girip Wince ile tanışıyorsunuz.

Videodaki gibi wince ekranına girince "MD" klasörü USB bellek oluyor. Oradaki harita dosyalarını "Storage Card 4" klasörü içindeki harita klasörlerine birebir yapıştırıyorsunuz. Map klasöründekileri yine map klasörüne, licance klasöründeki dosyayı yine licance klasörüne, poi klasöründekini de poi klasörüne yapıştırıyorsunuz.

Ben "Storage Card4" içindeki haritaları USB belleğe yedek aldım aynı kes yapıştır ile. Kopyala, kes, hepsini seç menüsüne edit tuşundan ulaşabilirsiniz. Temel haritayı da kesip taşımış oldum, direkt olarak 2020 başarsoft haritası var. Etrafımda yeni açılan sokaklar falan da görünüyor.

Wince'ye girmek için çekinenlere yol gösterir umarım.

Haritayı paylaşan arkadaşa tekrar teşekkürler.

Arkadaş nasıl yapıldıgını anlatmış konuyu baştan sona kadar takip ederseniz nasıl yapılacağını görürsünüz

Not. Başarsoft 03.2020 igo haritası 2 sayfa da anlatmış arkadaşımız oradaki konuyada nasıl yapıldığını sormuşsunuz bu konudada sormuşsunuz. Yanlış anlamayın burada yargılama için değil sadece konulara bakarken yorumlarıda takip edin.

cagriclio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam merhaba, forumda yeniyim aracımı da yeni aldım, burda anlattığınız şekilde wince klasörüne eski dosyaları silip yeni dosyaları yapıştırınca lisans hatası veriyor, yanına eski dosyaları koyunca da eski haritayı görüp onu çalıştırıyor, siz bu lisans ya da crack olayını nasıl çözüyorsunuz? şimdiden teşekkür ederim...

Arkadaş nasıl yapıldıgını anlatmış konuyu baştan sona kadar takip ederseniz nasıl yapılacağını görürsünüz

Not. Başarsoft 03.2020 igo haritası 2 sayfa da anlatmış arkadaşımız oradaki konuyada nasıl yapıldığını sormuşsunuz bu konudada sormuşsunuz. Yanlış anlamayın burada yargılama için değil sadece konulara bakarken yorumlarıda takip edin.