Basıkların basıgı clio:)

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
iyi güzelde amaç ne çekiciyle gezdirmelik olmuş bu emeğe saygim var ama zor yürür bu ya özel pist lazim

uuRcol

Uğur ÇÖL
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arac bnm eski aracim 2008_2010 arasi bu basikligiyla 60.000 km gezdm..bu basiklikla yurumez diyenler olabilir ama cayir catir gezdk bu halylede:)) hatta resmlerde tekirdag yolunda tampon ayaklarnn kasmasi normal kedigozundeaskida kaliyordum:)) 2013 yazinda daha basik 1.6 sport ile gorusmek uzere:))

bthn00

Batuhan Arallı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
berbat helede türkiyede zor biraz her yerde gidemez helede tümsekler..ordan geçerke walla dağıtır tamponu hehe

uuRcol

Uğur ÇÖL
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha iyi bi clion warsa cekelm yan yana bndeki yeni clioyla hem resm cekers hemde arabani izler tedavi olurus;) o snn berbt dedgn araba icin 2yil ugrastim 2 yil icinde hep elimden geldigi kadar degisiklikler yaptim

ilker35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tampon bitirmiş arabayı. orjinal en iyisi..

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

bence böyle olur..

Burak61

Bilgi Girilmemiş
Daha iyi bi clion warsa cekelm yan yana bndeki yeni clioyla hem resm cekers hemde arabani izler tedavi olurus;) o snn berbt dedgn araba icin 2yil ugrastim 2 yil icinde hep elimden geldigi kadar degisiklikler yaptim

Aracınızı bizimle paylaşırsanız kendinizi tanıtırsanız seviniriz emek verilmiş bir araç böylece olumsuz yorumlarında önüne geçeriz... :eyv

uuRcol

Uğur ÇÖL
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o tampomnlarla 1 ay falan gezdm aklmdaki bir dusunceydi yapmadan satmak istememiştim arabayı=))

suanki cliomda çok fazla bşey yok ama eklerim resimlerini yurtdısında olucam 3 ay falan o yuzden ugrasmadım ama yaza guzel olucak inş =)

tasdas59

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
araç vts ile takas yapılıp bursaya benım arkıma satıldı daha sonra da elazıga gıttı sanırım ama son halini görmeyin arkadaşlar facia leş adamlar berbat etmısler aracı hatta plakası su an elımızde TE 9787 . siz aracı hep bole hatırlayın

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Bukadar Basık Gezmek Paha Biçilemez Bence Sizi Bilmem Ama Ben Beğendim