Basıklık :)

crazycloud

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle şunu söyliyim yaylar kesinlikle 5 Cm Hatta 5 cm'dende fazla. Ve Eminim cok kalitesiz bir yay. megane 2'yi bu kadar ne 3.5 ne 5 cm Kaliteli bir yay basar. İmkansız basması. Takılan yayın pressli olmadığına eminsiniz değil mi ?

5 Farklı Megane 2'de 5 farklı spor yay denedik. En konforlusu en ideal basanı Eibach sportline oldu. Kesinlikle şiddetle tavsiye ederim araba orjinal konforunda kalıyor.

doğrudur anlamadığım için bişi diyemicem yaa zaten basıklık ebedi kalmıcak 3 veya 4 ay vize için tekrar sökücem ozaman takmıcam zaten yayları ondan pahalı bişi almaya gerek kalmadı

crazycloud

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane hb aracıma 3.5 yay tkmayı düşünüydum eğer bu kadar basıyosa babam bni topa tutar :D

ebedi bi şekilde kullancaksan basık olarak paraya kıyıp kaliteli al dostum :D

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Basık araç gençlerde moda kesinlikle lafım yok ama ben çok yaşlı olmasam da biraz gerikafalı düşünüyor ve araxın orjinaliyle fazla oynanmamalı diye düşünüyorum görsellik ne kadar güzel olsada :eyv

logan39

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Preslenerek basılmış yayların ses yapmadığını duydum ve çok şahit oldum sport yay diye tabir edilen yayların çoğununda sanayi işi olduğu biliniyor ön takıma daha az zarar versin ve takırtı tukurtu yapmasın istiyorsanız yedek çıkma bir takım yay alıp presletin ve keyfini sürün