Basılmak bu kadar mı güzel olur

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi orda yazıyor ama bence yok olsa gözle görülen bişey çünkü dikkatimi çekerdi bi bakmak lazım bidaha :D
Pazar günü iyi bak o zaman alırken özellikle ona dikkat ettik...:)
YA JANT KORUMA DENEN ŞEY ZATEN LASTİĞİ TAKTINIZDA JANTLA LASTİĞİN BİRLEŞTİĞİ YERDEKİ UFAK BİR ÇIKINTI OLMUYOMU O YÜZDEN DE ÇOK BARİZ BELLİ OLMUYO BİRAZ YANINA YAKLAŞIP BAKMAK GEREKİYO.

big69747335uva.jpg

Aynen dediğin gibi...:eyv

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bi ben alışamadım bu stoplara...

scaloni

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
neden ki ?

bide yayları taktıktan sonra aklıma bişey daha düştü oda kula gergisi. bizim araçlar için pek göremedim bildiğiniz yerler varmı acaba...

Son düzenleme:

Lnc59Clio

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bi ben alışamadım bu stoplara...

abi valla benim jant korumam hayvan gibi lastikler 55 gibi duruyo onun için senin lastkler 205 jantlar 7.5 olduğu için içe açmış duruyo belki o yüzden gözümden kaçtı ama merak ettim bakıcam :D

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
neden ki ?

bide yayları taktıktan sonra aklıma bişey daha düştü oda kula gergisi. bizim araçlar için pek göremedim bildiğiniz yerler varmı acaba...
FazI'ler için üretildiğindn belkidegeriye dömük parça takmak istemiyorum:) kule gergisi görmedm hiç...
abi valla benim jant korumam hayvan gibi lastikler 55 gibi duruyo onun için senin lastkler 205 jantlar 7.5 olduğu için içe açmış duruyo belki o yüzden gözümden kaçtı ama merak ettim bakıcam :D
Fazla merak iyi değildir biliyorsun demi...:D

Lnc59Clio

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
neden ki ?

bizim araçlara kule gergisi takmak çok zor çünkü kuleler açıkta durmuyo üstü kapalı yayı falan sökmek için silecek falan sökülüyo komple tuhaf bi sistemi var :D

scaloni

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yayları taktıktan sonra virajlarda hakimiyet bayabi yükseldi çok daha iyi yol tutuyo. hatta dün gece fatihten yenibosnaya gelirken bayabi trafik vardı saat 22:30'da babamda dayanamadı yak dedi 4'lüleri. yaktım 4 lüleri dedim baba tam üstüne geldi bu iş hazır yaylar takılı birde bu haliyele deniyim bakalım nasıl olmuş. fatih vatan caddesinde başladım 4'lüleri yakıp makasa girmeye ve şirinevlere kadar öle geldim ama çok büyük bir fayda sağlamış yaylar ki babam bile dedi. baya fark var diye. bide kule gergisi olsa o zaman her türlü sıkılmadan girip çıkmaya hiç tereddüt bile edilmez. :D:D:D

Lnc59Clio

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yayları taktıktan sonra virajlarda hakimiyet bayabi yükseldi çok daha iyi yol tutuyo. hatta dün gece fatihten yenibosnaya gelirken bayabi trafik vardı saat 22:30'da babamda dayanamadı yak dedi 4'lüleri. yaktım 4 lüleri dedim baba tam üstüne geldi bu iş hazır yaylar takılı birde bu haliyele deniyim bakalım nasıl olmuş. fatih vatan caddesinde başladım 4'lüleri yakıp makasa girmeye ve şirinevlere kadar öle geldim ama çok büyük bir fayda sağlamış yaylar ki babam bile dedi. baya fark var diye. bide kule gergisi olsa o zaman her türlü sıkılmadan girip çıkmaya hiç tereddüt bile edilmez. :D:D:D

Kule gergisine gerek yok bence.benim araçta sertleştirilmiş amortisör h&r spor yay 195 50 15 bridgestone lastik var girip çıkamadığım yer olmadı şimdiye kadar hehe

scaloni

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam senin jantlar 15 mi? valla ne diyim 16 gibi duruyo çok güzel. bende de şuanda dunlop var ama artık yeni lastiğe geçme zamanı geldi. zaten jantları bekletmemin sebebide biraz bundan lastikleri yaz sonunda değiştirmem gerekicek ve aynı anda hem jant hem lastik alıcam.