Baskı Balata Değişimi İşçilik Fiyatı

levvo1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün başka bi ustadan 200 tL fiyat aldım, ustadan seti aldığım markanın pazarlamacısı arkadaşın ismini vererek fiyatı aldım,daha ucuzunu bulamam heralde bulsamda cok arastırmam gerekir sanırım.

LEGOLAS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
normaldir hocam bende yaklaşık 2 ay önce değiştirdim baskı balatayı . 180 tl ye falan geldi işçilik gerçekten de yapılan iş meşakkatli eğer vaktiniz olur da yaptıkları işi görürseniz harbiden de helal olsun diyorsunuz ben ustayı gördüm nasıl uğraştığını resmen motorla kucaklaştı :D ama eline sağlık diyorsunuz ustanızın yaptıktan sonra tüy gibi oluyor debriyaj süper :D

yusuf kenan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
baskı balata yedek parçası ne kadar acaba

levvo1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjinali valeo 250-280 TL arası değişiyor diye biliyorum, ben arkadaştan aldım MA-PA marka satış fiyatını 190 tl olduğunu söyledi, 200 TL verdim işçiliğe su an debriyaj yumuşacık :)

Serkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun Normal fiyata yaptırmışsınız. güle güle eskitin.

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjinali valeo 250-280 TL arası değişiyor diye biliyorum, ben arkadaştan aldım MA-PA marka satış fiyatını 190 tl olduğunu söyledi, 200 TL verdim işçiliğe su an debriyaj yumuşacık :)

orjinal 250-280 ve siz 190tl ye mapa yan sanayi taktırdınız yani.. bence hata yaptınız. arada çok fark yok 250 ye orjinal almak herzaman daha iyidir. orjinal daha uzun ömürlü ve kalitelidir sorun açmaz. diğeri yan sanayi ne zaman sorun açacağı belli olmaz ömürüde kısa olur.

levvo1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşım ma-pa da çalışıyor ben ücretsiz aldım,ben sorduğumda fiyatını satış fiyatının 190 tl olduğunu söyledi,eğer para vermiş olsaydım tabi ki orjinal taktırırdım, fiyat farkı yok denecek kadar az.
Bu arada teşekkürler