Baskı balata kalibrasyon ve hata kodu

44mamo44

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle selamun aleyküm Renault ailesine yeni katılıyorum ilk aracimi aldim çok şükür aracım Fluence 2012 yarı otomatik 140 binde aracımı dün eksperle cihaza bağladım 2 adet arıza kodu verdi birincisi DTC060A ECU elektronik dahili arıza aralıklı
İkincisi DTC0380 Ön ısıtma ünitesi teşhis bağlantısı iç komponent arızası mevcut bunlarla ilgili bilgisi olan varmı acaba bide baskı balata kalibrasyonu yaptırmak istiyorum yetkili serviste bunun için ne kadar ücret isterler bilgisi olan varmı şimdiden teşekkür ederim

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle selamun aleyküm Renault ailesine yeni katılıyorum ilk aracimi aldim çok şükür aracım Fluence 2012 yarı otomatik 140 binde aracımı dün eksperle cihaza bağladım 2 adet arıza kodu verdi birincisi DTC060A ECU elektronik dahili arıza aralıklı
İkincisi DTC0380 Ön ısıtma ünitesi teşhis bağlantısı iç komponent arızası mevcut bunlarla ilgili bilgisi olan varmı acaba bide baskı balata kalibrasyonu yaptırmak istiyorum yetkili serviste bunun için ne kadar ücret isterler bilgisi olan varmı şimdiden teşekkür ederim

Arıza kodları ile ilgili bilgim yok fakat baskı balata kalibrasyonu için sizden tahminim servis ücreti alırlar o da yaklaşık 200-350 arası değişir servisine göre. Eğer bu işlemi yaptıracaksanız elinizdeki arıza kodlarini da ister göstererek ister aracı taratarak bir taşla iki kuş vurma sonucuna gidebilirsiniz.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com

44mamo44

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen mantıklı ücret biraz yüksek sanki suanlik hata kodları benim için önemli

44mamo44

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yorumunuz için teşekkürler bu ön ısıtma paneli dediği ısıtma bujileri olabilirmi acaba

44mamo44

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim peki kodlardan anlayan varmı acaba

fcakiroglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
0380 kızdırma bujileriyle ilgili
060a birçok sebebi olabilir, beyin ile ilgili olabilir
Tavsiyem kodları sildir, tekrar çıkıyor mu kontrol et, çıkanları düzelttir.

44mamo44

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tesekkur ederim kızdırma bujileirni degistirtecegim beyinle ilgili olanda aralıklı diyor sildirdim onu