Bayiniz MTV'yi ödedi mi?

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir

Emre3434

Emre Uğurluel, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aykut Bey buraya bütün bilgileri ruhsattaki gibi giriyorum fakat böyle bir araç kaydı bulunamadı diyor

Vergi dairesi aracın tescil tarihini yanlış girebiliyor bazen vergi dairesinin çağrı hattını arayıp doğruluğunu teyit edin

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
anahtar teslim sıfır araç işinde mtv'yi bayi üslenir. birde mtv ödenmeden ruhsat çıkıyormu araştırmak lazım. bana kalırsa yatmıştır ama vergi dairesi sisteminde bir sıkıntıdan gözükmüyor, makbuz bayiden çıkarsa vergi dairesine verip düşürülür.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Aykut Bey buraya bütün bilgileri ruhsattaki gibi giriyorum fakat böyle bir araç kaydı bulunamadı diyor

Tüm bilgilerini araç plaka boşluksuz, tc kimlik ve araç tescil tarihini doğru girdiğiniz halde kayıt bulunmadı diyorsa arkadaşların dediği gibi, vergi dairesine müracaat etmeniz gerekmektedir.

kene

Ramazan MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hem benm hem babamn arabanin tescil tarihi 2 gunle yanlis girilmis. Bi kac gun once ve ya sonra olan tarihleri deneyin. Ben öle bulmustum

LG-P920 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2012 Ekim 11inde teslim almistim dunde 2013 1.donemini odedim 30lira faizle:)

CenKeRS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
- Doğuş Oto Ödedi Hatta Bana Söylediler Siz Boşuna Ödemeyin 14 Gün Bekleyin Yeni Yılda Aracı Teslim Alın Biz Ödeyelim Dediler Bende 5 Ocakta Teslim Aldım Aracı :)

GaKKoS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cevap veren bütün forumdaşlara teşekkür ederim ,

Yarın vergi dairesini arayıp sorunu öğreneceğim ,

Cevabı sizler ile paylaşırım.

GaKKoS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar dün aksam saatlerinde vergi dairesine attığım maile cevap biraz önce geldi ,

Bu kadar hızlı bir cevap gerçekten beklemiyordum , tebrik ettim kendilerini.

Gelen cevabı sizle paylaşıyorum, yani mais bu işlemleri halletmesi gerekmiyor muydu ?

Sayın Burak Bey;
Tescil kaydınız güncel değildir. Ruhsat ve noter belgelerinizle/faturanızla plakanızın kayıtlı olduğu Vergi dairesinin merkez şubesine giderek kaydınızı yaptırmalısınız. İnternetten işlem yapılmamaktadır.

İyi çalışmalar