Bayram Tatili İçin Ön hazırlık

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba abiler kardeşler ramazan bayramı tatilinde adanadan balıkesir erdek' e gitmeyi düşünüyorum. 3 yetişkin ile google dan baktım 973 km yol var sizce aracım ne kadar yakar 1 depo götürür mü ? 1.5 dci 90 beygir aracım. Fikirlerinizi almak istiyorum. Bir tek adanadan pozantıya giderken baya bir yokuş var orda baya mazot yer tavsiyeleriniz nelerdir

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
1 depo ile çok rahat gidersin kardeşim,100 km hızı geçmemek şartıyla tabiki,hayırlı yolculuklar...

desiredesire

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,
Yaklaşık 1 depoyu tam bitireceğini düşünmüyorum. şehirler arası yolda 90-100 süreceğin için ortalama 4 yakar desen 1000 km de 40 lt yakar birazda sana kalır :)

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı konudan 2 tane açmışsınız, konuları birleştiriyorum.
Bu arada Geçen ay Erdekteydim, güzel yer, ama Adanadan ta Erdek'e gidene kadar daha iyi yerleri tercih edin derim :eyv

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı konudan 2 tane açmışsınız, konuları birleştiriyorum.
Bu arada Geçen ay Erdekteydim, güzel yer, ama Adanadan ta Erdek'e gidene kadar daha iyi yerleri tercih edin derim :eyv

Erdekte akrabalarımız var o yüzden gidiyoruz daha önce otobüsle gitmiştim ama arabayla ilk olacak o yüzden :) Bu arada konuyu yanlıs yere açmıştım tekrar buraya açtım :)

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 depo ile çok rahat gidersin kardeşim,100 km hızı geçmemek şartıyla tabiki,hayırlı yolculuklar...

Abi 100 km hızlada o yol nasıl biter çok merak ediyorum :) Salı akşamı çıkacağım kısmetse öğlen orda olurum gibime geliyor :)

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mesafe çok fazla diye de aşırı Hız yapmayın, aman haaa :polis

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Erdekte akrabalarımız var o yüzden gidiyoruz daha önce otobüsle gitmiştim ama arabayla ilk olacak o yüzden :)

Bayram önü ve sonrası Türkiye trafiğini malum az çok biliyorsunuzdur. Siz ne kadar iyi şoför olsanız da karşınızdaki dalgın olabiliyor, uykusuz olabiliyor veya dikkatsiz olabiliyor. Bu nedenle hızınızı sabit tutarak ve fren mesafenizi ayarlayarak sağlam gidin ve 1 saat sonra gidin. İnanın bir şey kaybetmezsiniz, hatta hayat kazanırsınız. İyi yolculuklar şimdiden.

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bayram önü ve sonrası Türkiye trafiğini malum az çok biliyorsunuzdur. Siz ne kadar iyi şoför olsanız da karşınızdaki dalgın olabiliyor, uykusuz olabiliyor veya dikkatsiz olabiliyor. Bu nedenle hızınızı sabit tutarak ve fren mesafenizi ayarlayarak sağlam gidin ve 1 saat sonra gidin. İnanın bir şey kaybetmezsiniz, hatta hayat kazanırsınız. İyi yolculuklar şimdiden.

Çok teşekkür ederim