Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
oa8p.jpg

Araç sahiplerini tanımıyorum ama yan yana gelmişlerken çekiverdim öylesine.12 3

4eet.jpg

Koltuklaraımızı söküp temizliğe başladık.

0p3t.jpg

Temizliğe devam ettik.

axfb.jpg

Bagaj temizliğine başlamadan önceki hali.12 3

uhi9.jpg

Temizlik bitti yerleştirmeye başladık.12 3

toav.jpg

Koltuk montajı tamamlandı.:)

gdff.jpg

Kendi yaptığım havuz sistemi. Hani süt, yoğurt dökülürse diye.;)

fj8q.jpg

İlk yardım çantam ve takım çantamıda yerleştirdim. Temizlik tamamlandı. :eyv

Aslında motorun temizliğinide yaptım ama fotoğraf çekecek zamanım kalmadı. İftar vakti yaklaştığı için çekmeden yemeğe geçtim. Artık o temizliğin fotoğraflarınıda sonradan paylaşırım.12 3

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Emeğine sağlık abi mis gibi olmuş.:eyv

Mehmet Bulut

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Emeğinize Sağlık. Maşallah Araç Çok Güzel Görünüyor :eyv

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Temiz bir otomobil gibisi yok , Maşallah emeğinize sağlık :)

Burak BİLGE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elinize sağlık, fırsat buldukça araç temiz olsada yapmak lazım böyle temizlik işini, şahsen beni baya rahatlatıyor. Motor temizliği için Sonax'ın gri şişede temizleyici spreyini tavsiye ederim, sıkıp nemli bezle silince güzel bir temizlik sağlıyor. Motor soğukken uygulama yaparsanız güzel sonuçlar alabilirsiniz.

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bayram Temizliği YF 519

masallah parliyor ellerinize saglik bi bana kismet olmadi su temizlik bi yerden baslasam sonunu getircem de baslayamiyorum

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maaşallah elinize sağlık sıfır gibi olmuş ben oruç oruç bu aralar pek ilgilenemiyorum bayramda Allahın izniyle memlekete gidicem orda su bedava sabahtan akşama kadar yıkar içini çektirrim :)

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elinize sağlık, fırsat buldukça araç temiz olsada yapmak lazım böyle temizlik işini, şahsen beni baya rahatlatıyor. Motor temizliği için Sonax'ın gri şişede temizleyici spreyini tavsiye ederim, sıkıp nemli bezle silince güzel bir temizlik sağlıyor. Motor soğukken uygulama yaparsanız güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Teşekkür ederim. Bu gün hemen bir Koçtaş yapalım bakalım. Ben sadece üstübü ile silmiştim. Eğer dediğiniz gibi yıkama gerektirmeden sıkıp silinebiliyorsa hemen denerim.12 3

masallah parliyor ellerinize saglik bi bana kismet olmadi su temizlik bi yerden baslasam sonunu getircem de baslayamiyorum

Teşekkür ederim kardeşim. Gündüzleri uyku problemim var. Bende işten geldikten sonra vakit geçirmek için bu işe giriştim ve aynı zamanda 1 Ağustosta muayene var, ona kendi çapımda hazırlık yapıyorum. İnşallah en kısa sürede temizliğe başlar ve sonunu getirirsin.;)

Maaşallah elinize sağlık sıfır gibi olmuş ben oruç oruç bu aralar pek ilgilenemiyorum bayramda Allahın izniyle memlekete gidicem orda su bedava sabahtan akşama kadar yıkar içini çektirrim :)

Çok teşekkür ederim kardeşim. O memleketiniz neresiyse bende oraya gelip baştan sona bir daha temizlik yapayım. 10. kattan su indir temizle yetmedi tekrar çık doldur indir. Valla öldüm yani. Ama bitti çok şükür.qw

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşaallah Emeklerine sağlık abi.

Bagaj havuzu çok güzel olmuş ben çok beğendim birde kenarlardan kavrayan bagaj keçesine el atıldımı şahane olucaktır.

Megane'ların hemen hemen hepsinde görülen saçma sapan bir olay. Ben kumaş yapştırıcısı ile oraları yapıştırmıştım kemik gibi olmuştu sanada öneririm abi çünkü zamanla iyice atıyor yapıştırmakta güç olabilir.

Akıbinde takım çantası çok kalabalık değilse ufak keten bir çantaya gerekli önemli takımları koyarak Stepne kısmında gizleyebilirsin abi bagajda hoş bir görüntü sağlamadığını belirtmek isterim.

Kazasız cezasız güvenli sürüşler dilerim.