Bazı Clio 4'ler ve Tüm Yeni symboller için önemli bir bilgi

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teknik bir arkadaşımdan aldığım bilgiye göre;

"Bazı clio4ler ve tüm yeni symbol'lerde ön fren balataları 20.000 km'ye ulaşmadan bitti ise, hatta disk de değişmesi gerekiyorsa fransa bu değişime %70'e varan oranlarda destek verebiliyor.
ne kadar destek alındığını öğrenmek için servisin ICM sorgulaması yapması lazım."

"Bir de sürekli serviste işlem yaptıran,garantisi biten kullanıcılara MYM desteği alınabileceğini söylemek lazım. Mesela araba 100.000 km'yi geçmemiş ama yıl olarak garantisi doldu ise, arızalı akü için mym den katılım alabiliyor. fiyatı yüksek parçalarda MYM katılımı istemek lazım. (amortisör,motor,şanzıman,akü, yakıt pompası gibi) "

Bilgiler için arkadaşıma teşekkür edeiyorum. İnanlar otomotiv'den teyit edebiliriz sanırım değil mi @Usta?

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Onaylatmaya gerek yok Yusuf,bakımlarını düzenli olarak yetkili serviste yaptıranlara MYM uyguluyorlar...

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
20.000 km olmadan biten balata ve diskler için uygulamaları şart zaten...

velituncez

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bahsettiginiz konuda iki gun once basvuruda bulundum. Cam tavanla ilgili garanti devam ederken iki kere su alma problemi yasadim. Simdi garantim doldu ve ayni problemden dolayi benden 1600 tl ucret istendi. Bende garanti isleminde yapilan islemin saglikli olmadigini bundan dolayi garantiden yapilmasini talep ettim bakalim sonuc ne olacak. Bu arada kilometrem 53000

Emre3434

Emre Uğurluel, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bilgi için teşekkürler.

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bahsettiginiz konuda iki gun once basvuruda bulundum. Cam tavanla ilgili garanti devam ederken iki kere su alma problemi yasadim. Simdi garantim doldu ve ayni problemden dolayi benden 1600 tl ucret istendi. Bende garanti isleminde yapilan islemin saglikli olmadigini bundan dolayi garantiden yapilmasini talep ettim bakalim sonuc ne olacak. Bu arada kilometrem 53000

Umarım iyi bir haber çıkar.

nedim83

Nedim Şişmanoğlu, Clio 3 Extreme
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben de yeni symbol var.balatam ilk 20.000km'de değiştiler..balata benzeri bir durumda klima borularıyla ilgili.ayrıca klima borularının izolasyonu da yapıldı.