Bazı soru işaretleri için yardımınızı istiyorum.

spring91

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
S.a arkadaşlar nasılsınız ??

Benim bazı sorularım olacaktı müsadenizle,

öncelikle, sprnig araca 175/70/R13 lastikler için nasıl bir çelik jant önerirsiniz inç olarak.

sonra, aracı önden basmak istiyorum arka taraf normal ama ön taraf fazla havada.
bunun TRAFİKTE CEZA GİBİ sorunu var mı? Veya MUAYENEDEN GEÇEMEME gibi bir sorun olur mu?

Ve son olarak cam fimleri... En açık renk uygulamak istiyorum malum onun cezası var. arka cam yan camlar açık renk film olursa trafik çevirmesinde falan sorun çıkarır mı ? muayene de hafif kusurlu diye geçiyormuş

şimdiden herkese teşekkür ederim. :D

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
175-65- 14 jant oneririm megane 2.0 jantlarina bak sahibinden . Com da bulursun bence yakisir .. 15 inch surtme yapabilir ama tam emin degilim... Cam filmi yasadgn sehire gore degisir ben konyada 2008den beri en koyusuyla geziyorum sorun yok ...

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arka camlarda sorun yok film felan ceza kalktı ..jantıda Gökhan kardeşim söylemiş zaten basık olan arabaları polis çevirse bizim forum çöker :D

spring91

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
175-65- 14 jant oneririm megane 2.0 jantlarina bak sahibinden . Com da bulursun bence yakisir .. 15 inch surtme yapabilir ama tam emin degilim... Cam filmi yasadgn sehire gore degisir ben konyada 2008den beri en koyusuyla geziyorum sorun yok ...

Sent from my iPhone 4S using Tapatalk

saolun. :) peki basık araç için muayene sorun olur mu? konyada bunu yapabilecek güvenilir bi yer var mı aklınızda ?