Bej renk deri direksiyon değişimi (Ordu Renault köy otomotiv ve Renault merkeze teşek

srdr87

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haziranda 2011 megane 3 HB privilige almıştım. Bu araçta bej renk deri direksiyon ve vites topuzu mevcut ve bilinen bir kronik olay bunların zamanla kararması.
Aracı almadan önce araştırken bu sorunu duymuştum ve eğer servis bakımlı ise garantisi olmasa dahi değişim yaptıklarını duymuştum. Benim araçta triger dahil servis bakımlı olduğu için geçen ay talep te bulundum.
Bu doğrultuda köy otomotiv konu ile çok olumlu yaklaşımları ile ilgilendiler. Çok kısa sürede merkezden talep te bulundular ve kısa sürede hiçbir ücret ödemeden değişimi sağladılar.
Bu noktada yetkili servis bakımının faydasını görmüş oldum.
Özellikle direksiyon bayağı deforme olduğunu yenisi takılınca hissediyorum.
Tekrardan Ordu köy otomotive ve Renault merkeze teşekkür ediyorum.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Hayırlı olsun.

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullanın, hayırlı olsun.

Pathfinder1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ordu Köy Otomotiv servisi gerçekten takdir edilecek bir ekibe sahip. Müşteri ile içten bir şekilde ilgilenmeleri ve sorunlara müşteri lehine ürettikleri çözümlerden etkilenmemek mümkün değil. Birbirinden ayırmak doğru değil ama müdürleri Murat bey başta olmak üzere hepsi çok değerli ve yapıcı insanlar. Allah nazardan saklasın.

srdr87

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ordu Köy Otomotiv servisi gerçekten takdir edilecek bir ekibe sahip. Müşteri ile içten bir şekilde ilgilenmeleri ve sorunlara müşteri lehine ürettikleri çözümlerden etkilenmemek mümkün değil. Birbirinden ayırmak doğru değil ama müdürleri Murat bey başta olmak üzere hepsi çok değerli ve yapıcı insanlar. Allah nazardan saklasın.
Aynen katılıyorum

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi