Belarus Minskten Selamlar

CenKeRS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aramıza Hoşgeldin Abi :=) Umarım Hep Aktif Kalırsın :)
+ Olarak Yaşadığınız Yerde Opel Parçaları Varmı :)

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aramıza hoşgeldiniz :eyv

tahtelbahir

Evren MERCAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aramıza hoşgeldiniz..

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hoşgeldiniz aramıza :eyv

ÖZGÜR G

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tabi Aydın Bey iltişim biligilerim var ayrıca çok Türk var. Geldiğinizde ararsanız. Turklerin restoranlarınıda gösteririm. +375 29 6719374 (Güneş).. Tahmin ediyorum ev tutuyorsunuzdur. Bu konuda bereber çalıştığım ev sahipleri var daha uygun giyatlarda alırız sizin için.. Oteller malum çok pahalı..

teşekkürler... bu arada ismim Aydın değil :) Özgür.Olabilir,forum acemiliği :) Aydın/Didimde kışları ikamet etmekteyim.ev konusunda Teşekkürler,nişanlımın evi var orada kalıyoruz.Geldiğimde müsait olunca muhakkak tanışırız diye düşünüyorum.Nede olsa gurbet eller,bir tane türk,bin türke bedel beyazrusya gibi yerlerde. Bu arada Minsk inde reklamını yapalım....eğer aklında en ufak bir oraya gitme isteği olan arkadaşlar var ise ,bunu gerçekleştirin arkadaşlar.Nasıl düzenli bir hayat,nasıl temiz bir şehir,nasıl mutlu insanlar olduğunu görünce şaşıracaksınız :) Birde kışın gidinde,Kış ne demekmiş bir görün :D Görüşmek üzere Güneş Bey....tekrardan iyi forumlar

sunnygunny

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayrıca Bu Bilgi de benden : Rus ırkının en güzel kızları burda ve eğlence hayatı süper. Çok yakında vize kalkıyor ( yılbaşına kadar kalkacağı söylendi) . Evlenmek isteyen Türk erkekler buraya evlenilecek güzel kızlar burada :) ....Ben evlendim çok mutluyum.. Doğru dürüst adam gibi adam gören kızlar erkeğinin kulu kölesi oluyor :))) En azından İngilizce bilmeniz daha iyiside Rusca bilmeniz çok büyük avantaj olacaktır. Burdakiler Ukrayna - ve Rusyadan çok daha farklı mentaliteye sahip.. Nataşalar gibi değiller anlayacağınız ;)

sunnygunny

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lip in ne olduğunu öğrendim araştırıp bilgi vereceğim...

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Ailemize Hoşgeldiniz :eyv

ÖZGÜR G

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ayrıca Bu Bilgi de benden : Rus ırkının en güzel kızları burda ve eğlence hayatı süper. Çok yakında vize kalkıyor ( yılbaşına kadar kalkacağı söylendi) . Evlenmek isteyen Türk erkekler buraya evlenilecek güzel kızlar burada :) ....Ben evlendim çok mutluyum.. Doğru dürüst adam gibi adam gören kızlar erkeğinin kulu kölesi oluyor :))) En azından İngilizce bilmeniz daha iyiside Rusca bilmeniz çok büyük avantaj olacaktır. Burdakiler Ukrayna - ve Rusyadan çok daha farklı mentaliteye sahip.. Nataşalar gibi değiller anlayacağınız ;)
aynen öyle +100000000

ygt

Yiğit GÜLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
keyifli forumlar dileğiyle