bendende bir renault farkı paylaşımı..

msadık

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar açılmış bir konuya yazmıştım fakat tekrar paylaşmak istedim.
benim aracım bvr şanzıman. bir kaç ay önce geri vitese geçerken zorlama oluyordu. serviste vites kolunun değişeceğini söylediler. aracın garantisi bitmişti. fiyat 903 tl. dediler. aracımı daha önce servis dışında hiç bir yere götürmedim. bunu bilerek ve pazarlıkla yaklaşık %45 indirim yaptılar. fakat ben yine fiyatı çok bulduğumu söyledim:) onlarda fabrika da daha fazla yapmamıza izin vermez dediler. bende bu işi kendim halledeceğimi ve biraz beklemelerini istedim. bir kaç gün sonra parça ücretsiz değişti. RENAULT farkı işte..
bir hafta öncede aracın ağır bakımı vardı. dışarıda güvenilir bir serviste yaklaşık 700 tl fiyat verdiler. triger vs dahil. serviste 1332 tl istediler, indirimle ve biraz pazarlıkla 1060 tl ye yaptırdım. iyi niyet garantisi devam ediyor böylece.netice itibari ile aracınızın modeli çok düşük değilse servisten şaşmamak gerek diye düşünüyorum naçizane..​

tazcan44

Muhammet İbrahim ŞAHİN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servis herzaman yardımcı oluyor. Biraz dışarıyla fiyat farkı var ama en azından yapılan işler garantili. Aracınızı güle güle kullanın...

msadık

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haklısınız katılıyorum. Teşekkürler

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bakımın hayırlı olsun, bu yapılanları hangi sanayi ustası yapar dı ?

msadık

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sağol mustafa abi. kimse yapmazdı tabiki abi.

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Hayırlı olsun.:eyv