Benzin dolumda Problem - Clio 0.9 Icon

beofone

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar dün gece benzinlğe gittim depoyu fulledim sorun ortadan kalktı.Yinede dikkatli olmak lazım

Arkadaşlar bana da servisten söylenen aynen bu.

Herkese SERVİS'ten gelen son bilgiyi veriyorum:

50 TL'nin altında benzin aldığınızda bu tür problemler olabiliyormuş. Bana tavsiye edilen benzin bitmeye yakın DEPOYU fulleyin, düzelir dedi. Düzelmezse tekrar bakacaklar.

Herkese sinirsiz sürüşler.

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Genel olarak araçların şamandıralarında bu var üretime bağlı olarak biteceğine yakın son 4 ila 10 litre arasında oynayan miktarı ilave ettiğinizde göstermeyebiliyor.

desiredesire

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracı 5 gün önce fulledim 44 lt doldurdular 8 litresini kullandım hala full'un üstünde duruyor umarım orada takılmaz :)

ariulu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bn clio 3 ü alırken böle forumlardan bilgi toplamadım direk babamla gittik aldık. Clio 4 ün bir sürü kronik sorunu ortaya çıktı. Clio 3 tede böle kronik sorunlar var mıydı ben hiç kayda değer bişey gözlemlemedim. Bu mazot ibresiyle ilgili yaşadığım tek olay şudur. Kredi kartımın hesap kesim tarihinde genelde depomu fullerim. Hesap kesimime bir gün kala mazotum azaldı bende 15 liralık mazot aldım. Mazot almama rağmen mazot ibremde bir değişiklik olmadı. O günden itibaren 20 tlnin altında mazot almadım.

mondiaynali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar Clio 4 te sanırım benzin göstergesi tekerleğe bağlı bu yüzden net bilgiler vermiyor benimde depo boş görünüyordu fulledim 38 litre aldı bunun ayarı falan yok mudur?

cantekin67

Cantekin YAVUZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorun elektronik, benzeri Clio 3 Grande'ler de var. Geçen sene Alaçatı'da araç çalışırken yakıtı fulledim, araç elektriği kesene kadar maalesef göstergesi düzelmedi.

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu sıkıntılar nedir böyle ya ne zaman sorunsuz olcak bu araçlar