Benzin göstergesi sorunu

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
Geçmiş olsun.Hemen düzelsin istiyorsanız gösterge paneline ait sigortayı söküp tekrar takabilirsiniz.

ariulu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun.Hemen düzelsin istiyorsanız gösterge paneline ait sigortayı söküp tekrar takabilirsiniz.
bu iyi fikirmiş fakat hangisi gösterge panelinin bulmak lazım ben bi araştırayım

ariulu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ustam panelin şablonuna baktım söktüm taktım düzeldi teşekkür ederim verdiğin bilgi için :eyv Bu arada bu sigortayı nasıl sökücem elim girmiyor diye düşünürken reno yine düşünüp oraya sökme aparatı yapmış taktir ettim renoyu :eyv

mhmtmn20

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Resetleyin yeterli olur sanirim.... Yani arabayi calistirirken sinyal kolundaki dugmege basili tutarak calistirin.... Gostergelrin hepsini tekrar okuyor. Yol bilgisayarini resetliyor. Resetleme islemini durdurmak icin gostergelerin oradaki dugmeye basmaniz yeterli...

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

burakkorull

Kayıtlı Üye
35-İzmir
merhaba rica etsem bana da söylermisiniz ? sigorta kutusunda hangi sigorta olduğunu aynı durum dün akşam benimde başıma geldi bende yapmak istiyorum.

ieb93

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende denemek amaçlı yapmıştım bir gün sonra kendi kendine düzeldi. Fazla bızıklamaya gerek yok :D