Benzin göstergesi uyarı verdikten sonra ne yaparsınız?

tuqy

Tugay YILDIZ - TEKİRDAĞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
En Yakın Benzinliğe Giderim:eyv

gkhnkls

Gökhan KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
konunun üzerinden baya bir geçmiş ama denemeler sonucunda 7 litre kala benzin ışığı yanıyor ( hiçtiyse clio 3 de ) şehirler arası olsa rahat 150 km daha gideri var şehir için 110 km yi gördüm... :eyv

yek_ka

Yunus Emre KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
90 km gitmişliğim var. dahada gideri vardı:cool:

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benımkı 80km kala ısık yakıyor

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
konunun üzerinden baya bir geçmiş ama denemeler sonucunda 7 litre kala benzin ışığı yanıyor ( hiçtiyse clio 3 de ) şehirler arası olsa rahat 150 km daha gideri var şehir için 110 km yi gördüm... :eyv

benim için de nostalji oldu,21 nisanda açmışım konuyu 22 nisan ilk tek başına trafiğe çıkışım :D

artık rfc nin ve erkek arkadaşımın etkileriyle sanırım beynime işlendi sadece 1 defa daha o ikaz sesini duydum aza inince alıyorum, rahatsız oluyorum diyenleri anlayamıyordum başıma geldi, ama 110 km yi duymak içimi rahatlattı :eyv

benımkı 80km kala ısık yakıyor

ben de 76-75 km de yandığını görmüştüm o civarda demek ki :eyv

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün akşam test edildi, İzmit'e vardığımızda ışık yanmıştı otoparkta bir iki gazlamada oldu:) gece dönüşe geçtik Ekibi Maltepe civarında evlerine bıraktım bende eve gelirken mazot aldım tahmini 100 küsür km yaptık dahada vardı depoda...:eyv

gkhnkls

Gökhan KELEŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün akşam test edildi, İzmit'e vardığımızda ışık yanmıştı otoparkta bir iki gazlamada oldu:) gece dönüşe geçtik Ekibi Maltepe civarında evlerine bıraktım bende eve gelirken mazot aldım tahmini 100 küsür km yaptık dahada vardı depoda...:eyv

zaten abi o depodan çıkan motorinin ölçülmesi çok güzel birşey kafa tamamen kuş vaziyette :D

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş

heh, güzeel! 85 km lik benzinle istirahate bıraktım pasaklıyı, dönünce hemen alamasam da işe götürür getirir beni rahat rahat birkaç gün o zaman:dans