Benzin parası bulamayan gencin acınacak hali...

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hee bide furkan megane3le de kapıştım ben o da k4m di amasradan bartına kadar sonuc ne olmustur sence?

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hee bide furkan megane3le de kapıştım ben o da k4m di amasradan bartına kadar sonuc ne olmustur sence?

hangi yoldan kapıstın yeni yoldanmı yoksa eski 16 kmlik yoldanmı kapıstın yeni yoldansa megane kapar diyorum :D

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

Normalde Megane'ın geçmesi gerekiyor, eğer pilotaja bırakılırsa iş değişir tabi :)

normalde oyleydi ama pilotaj :) ya olaylar değişik oldu kilolarda nerdeyse eşitdi cunku o arkadaşda sevgiliside ben ve benim sevgilimden daha agırlardı,hep arkamda kaldı bir ara onüme geçsin diye bıraktım sonra arkadan dayadım uzunları (çünkü aynısını bana yapıyoduda pek etkilemiyodu yuksekde oldugum arka camda film oldugu için) sonra şeritleri ortaladı bu sonrada hani yolların arasında kalan cakıllı boşluk gibi bi yer oluyor ya ordan dogru geçtim arabanın yarısı yolun içinde yarısı dışarda,yoldak, tabelanın tam yanından yola girdim azcık gecıkseydim araba simdi servisteydi ama dahada onume geçemedi :)

Son düzenleme:

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hangi yoldan kapıstın yeni yoldanmı yoksa eski 16 kmlik yoldanmı kapıstın yeni yoldansa megane kapar diyorum :D

bence kesin konusma anıl :) ben eski yolu sevmiyorum orda kapışılmıyor bizde giderken kapışıyoruz 2 3 araba simdi bir dahakine d4d corolla ben meg3 olcak buyuk ihtimal belki corsa 1.3 de olabilme ihtimalı var ben en cok onu merak ediyorum

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence kesin konusma anıl :) ben eski yolu sevmiyorum orda kapışılmıyor bizde giderken kapışıyoruz 2 3 araba simdi bir dahakine d4d corolla ben meg3 olcak buyuk ihtimal belki corsa 1.3 de olabilme ihtimalı var ben en cok onu merak ediyorum

yeni yolda benle kapısmanı o kadar cok isterdimki :D ne yardırıyorum ordan cideden gelirken bi gor varya :D umarm birgün kapısırız senle o yolda :D yada eski yolda ordada kapısırız sıkıntı degil virajları severim :)

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yeni yolda benle kapısmanı o kadar cok isterdimki :D ne yardırıyorum ordan cideden gelirken bi gor varya :D umarm birgün kapısırız senle o yolda :D yada eski yolda ordada kapısırız sıkıntı degil virajları severim :)

dci lere bulaşmıyorum ben dikkatını cekerim anıl :D bastan tork malubiyetiyle baslamak bana göre değilll :D

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
dci lere bulaşmıyorum ben dikkatını cekerim anıl :D bastan tork malubiyetiyle baslamak bana göre değilll :D

yani bencede bulasma özellikle benim dci ya bulasma :D baştanda sonradanda bayagı bi malup olursun :D :p hem çok deli ve hızlı araba kullanırım hemde benim arabaya seri gidiyor :D ama kardes hız felakettir ölümdür kimseye tavsiye etmiyorum :eyv

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya sen bi git kendi sikletinle kapış ya bana bulasmaaaa :loll