Benzin Pompası sorunu

siesta23

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar clio 2001 1.4 rxt 16v araç sahibiyim.Aracımın lpgli sıralı sistem olduğu için önce benzinde çalışıyor sonra gaza geçiyor.benzin pompası arza yaptı ve değiştirdim.şimdi araç gaz yemiyor araba tekleme yapıyor.Pompayı değiştirttiğim ustaya gittim pislik kaçmıştır falan filan dedi ama pompa değişmeden önce böyle bir sorun yoktu.Ben hala sorunun değişen pompada olduğunu düşünüyorum.Pompa şamandırasız değişti yani komple değişmedi.Bu modelin şamandırasız sadece pompa fiyatları ortalama ne kadardır ve sorun sizce pompadan mıdır bilgilendirirseniz sevinirim.

siesta23

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benzin pompası sorunu

clio 2001 1.4 rxt 16v araç sahibiyim.Aracımın lpgli sıralı sistem olduğu için önce benzinde çalışıyor sonra gaza geçiyor.benzin pompası arza yaptı ve değiştirdim.şimdi araç gaz yemiyor araba tekleme yapıyor.Pompayı değiştirttiğim ustaya gittim pislik kaçmıştır falan filan dedi ama pompa değişmeden önce böyle bir sorun yoktu.Ben hala sorunun değişen pompada olduğunu düşünüyorum.Pompa şamandırasız değişti yani komple değişmedi.Bu modelin şamandırasız sadece pompa fiyatları ortalama ne kadardır ve sorun sizce pompadan mıdır bilgilendirirseniz sevinirim.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Servis fiyatları hakkında bilgim yok,orjinali takılmadıysa sıkıntı yapar.
Onur kardeşimiz yarın fiyat çıkartır sana...