Benzine 11+11+7+6:) kuruş İndirim....

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
4,26 exellium DİZEL fiyatıdır benzin değil :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
hadi içimden geldi bi 11 kuruş daha almayalım:)):)):))

benzin3.jpg

Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunca (EPDK) akaryakıt dağıtım şirketlerine gönderilen uyarı yazısında, dağıtıcı ve bayi marjlarının mevzuatta belirlenen kriterlere ivedilikle uygun hale getirilmesi gerektiği belirtildi. Bu uyarının hemen ardından benzin fiyatında 11 kuruş indirime gidileceği açıklandı.
EPDK’nın akaryakıt şirketlerine yolladığı uyarının hemen ardından benzin fiyatı 11 kuruş ucuzladı. İndirim gece yarısından itibaren geçerli olacak.
Şu an 95 oktan kurşunsuz benzinin litre fiyatı İstanbul Anadolu Yakası’nda 4,72 lira, Avrupa Yakası’nda ise 4,71 lira.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Mazotla eşitlenecek gibi...

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi arabamız yokya, indiriyorlar da indiriyorlar. Kayseri'de gaz 2 liraya düştü. Araba alayım göreceksiniz o gün gaz ve benzin fiyatları fırlayacak. Şimdi tüm arkadaşlarım bana araba almasın diye dua edermiymiş.ıslık

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Abi arabamız yokya, indiriyorlar da indiriyorlar. Kayseri'de gaz 2 liraya düştü. Araba alayım göreceksiniz o gün gaz ve benzin fiyatları fırlayacak. Şimdi tüm arkadaşlarım bana araba almasın diye dua edermiymiş.ıslık

ben öteki flashı sattığımdada öyle olmuştu demiştim inadına yapıyorlar diye dur bunuda satayım bakarsın 1.5 tı'ye filan düşer gaz belki:))eee ne zaman alıyoruz sahi makinayı Hakkı abi yokmu gözüne kestirdiğin birşeyler hayırlısıyla?

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Uluslararası piyasalarda son 5 yılın en düşük seviyelerine inen Brent petrol fiyatları, yurtiçinde akaryakıt ürünlerine indirim olarak yansımaya devam ediyor. Dünya Gazetesi’nin haberine göre, geçtiğimiz hafta benzin ve motorinde yapılan indirimlerden sonra bugün benzinde bir indirime daha gidildi. Benzinin litresi 7 kuruş ucuzladı.

YENİ FİYATLAR

Bu indirim sonrasında İstanbul ve Ankara‘da 4.46 TL seviyelerinde olan 95 oktan kurşunsuz benzinin litresi 4.39 TL seviyelerine geriledi. İndirimli fiyatlar bu gece yarısından itibaren geçerli olacak.

or_by

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benzinin fiyatı 4.05 lere mazot ta 3.5 lara kadar gerilemesi gerekiyor bence.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Yetmez benzin ve mazot en az 1 lira daha inmeli...
LPG de inerse fena olmaz...

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Yetmez benzin ve mazot en az 1 lira daha inmeli...
LPG de inerse fena olmaz...

Allah gönlüne göre versin Usta:))

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
Petrol fiyatlarındaki düşüş, akaryakıt indirimlerinin sürmesini sağlıyor.

Brent petrolün 60 doların altına indiği bugün, benzin fiyatlarına bir indirim daha yapıldı.
Benzinin litresi 6 kuruş ucuzladı.

İndirim sonrasında İstanbul ve Ankara‘da 95 oktan kurşunsuz benzinin litresi 4.32 TL seviyelerinden 4.26 TL seviyelerine geriledi.

İndirimli fiyatlar bu gece yarısından itibaren geçerli olacak.

ıslık​