benzinli clio 4 için benzinlik önerisi

trk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkese merhaba. araçlarımız için en iyi firma hangisi sizce ? bir çok kişiden shell sesini duyar gibiyim ama şahsımın shell le hiç iyi anıları yok. en son 70 tl lik v-power kursunsuz 95 benzin aldım ve hiç memnun kalmadım. artık kendime belli bir istasyon belirleyip benzinimi hep ordan almak istiyorum. hem böylelikle o firmanın kartında puan da birikir ve azda olsa bedava yakıt alma şansım olur :cool: sizce bu firma ne olmalı arkadaslar hangi firma motor sağlıgı ve verimlilik açısından daha iyi sizce ?

shell - bp - total - opet - lukoil - alpet - po - aytemiz - kadoil - turkuaz - sunpet - pasific vs vs ... hihi

RedFoX

Levent
Süper Moderator
14-Bolu
PO nun benzini iyidir ;) öde geç sistemide geldi. kullanışlı.

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
PO ya da total

CAN33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkese merhaba. araçlarımız için en iyi firma hangisi sizce ? bir çok kişiden shell sesini duyar gibiyim ama şahsımın shell le hiç iyi anıları yok. en son 70 tl lik v-power kursunsuz 95 benzin aldım ve hiç memnun kalmadım. artık kendime belli bir istasyon belirleyip benzinimi hep ordan almak istiyorum. hem böylelikle o firmanın kartında puan da birikir ve azda olsa bedava yakıt alma şansım olur :cool: sizce bu firma ne olmalı arkadaslar hangi firma motor sağlıgı ve verimlilik açısından daha iyi sizce ?

shell - bp - total - opet - lukoil - alpet - po - aytemiz - kadoil - turkuaz - sunpet - pasific vs vs ... hihi
bence OPET derim

mrt3458

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu işi araştırıp denemiş biri olarak şahsi fikrim sırayla; PO, BP(Performans menzil oranı iyi nispeten motor sesi daha az), SHELL(Performans iyi menzil nispeten az)
sevmediklerim; TOTAL(kesinlikle yaramıyor arabayı boğazlıyor sanki), OPET(istasyondan bir ihtimal ama opette total gibi)

dunkof

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok fark var mı biz mi abartiyoruz bilmiyorum, BP shell sessiz güzel BP yakıt ekonomisi olarak daha iyi genelde bu ikisini alıyorum, Bugün total aldım sesli gibi motor ama bilemedim onu da sonra yazarim.

CAN33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Shell denedim önce iyiydi yaklaşık 3 aydır opet kullanıyorum ikisinden de memnun kaldım ama Bp denemedim burda bp yazılınca merak ettim bp den alanlar memnuniyetini yazarsa sevinirim

sinann24

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Shell den 2 gün önce sıfır aldığım araç ile sıfır benzinli aracıma full depo doldurdum yukarda yazan arkadaşlara katılıyorum sanki biraz sesli çalışıyor gibi onun için BP diyen arkadaşların yorumlarından etkilenerek deponun bitmesini bekliyorum 2.depomu bpden doldurarak testimi yapmak isterim yorumlar için teşekkürler arkadaşlar

merhamet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu işi araştırıp denemiş biri olarak şahsi fikrim sırayla; PO, BP(Performans menzil oranı iyi nispeten motor sesi daha az), SHELL(Performans iyi menzil nispeten az)
sevmediklerim; TOTAL(kesinlikle yaramıyor arabayı boğazlıyor sanki), OPET(istasyondan bir ihtimal ama opette total gibi)
katılıyorum aynen hepsini denedim senin dediğin gibi,

clio6161

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu devirde en ucuzu hangisi ise en iyisidir hehe