Benzinli megane 3

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kesinlikle çok yakmıyor , katalog verilerinden de görebilirsiniz. ayrıca 0 almak sizin de dediğinşz ibi en mantıklısı. şu an extreme + konfor paket 38300 den satılıyor.

kendinizi üye tanıtımları bölümünde tanıtırsanız memnun oluruz :eyv

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kesinlikle çok yakmıyor , katalog verilerinden de görebilirsiniz. ayrıca 0 almak sizin de dediğinşz ibi en mantıklısı. şu an extreme + konfor paket 38300 den satılıyor.

38300 e hangi bayide o acaba burdaki bayi 38000 e konfor paketsiz veriyor da bize olmazsa orayla da görüşelim

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benzinli olupda az yakan araç yok ki ? Ayrıca siz benzinli araç almayı düşünüyosanız zenginsiniz diyebiliriz. :) Şehir içinde en az 8LT yakar ortalama 35/40 kuruş aralığında gider gelir.

Yenirenocu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ankara mais. ama kasımda 800 ile 1000 arası ötv farkı gelecek dendi elinizi çabuk tutun.

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benzinli clio 3 ya da 4 almayı düşünmüştük sonra o kadar para verdikten sonra biraz fazla da yaksa bi de megane 3 lere bakalım dedik araştırıyoruz bakalım artık

Yenirenocu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kendinizi üye tanıtımları bölümünde tanıtırsanız memnun oluruz :eyv
tanıttım diye hatırlıyordum ama bir daha tanıtayım o zaman.

daghan--d.e.k.

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam benimki çok aydınlatıcı olmayacak ama benim bundan önceki aracım 2010 benzin otomatik megane 3 dynamic + sunroof +xenon +navi... şimdiki sade privilege edc dizel ben okadar bıkmıştımki benzinliden o paketler olmasın ama dizel olsun mantığında şimdiki aracımı aldım benzinli aracımı 11000 kmde sattım ama dediğim gibi benimki benzin ve 4 ileri leş otomatikti bir depo ile 440 km yi geçemedim şehir içinde.. şimdi 890km şehir içi en fazla ortalama 850 km .. onu alacağınıza clio 4 dizel alın orta donanımda bence daha iyi..

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam benimki çok aydınlatıcı olmayacak ama benim bundan önceki aracım 2010 benzin otomatik megane 3 dynamic + sunroof +xenon +navi... şimdiki sade privilege edc dizel ben okadar bıkmıştımki benzinliden o paketler olmasın ama dizel olsun mantığında şimdiki aracımı aldım benzinli aracımı 11000 kmde sattım ama dediğim gibi benimki benzin ve 4 ileri leş otomatikti bir depo ile 440 km yi geçemedim şehir içinde.. şimdi 890km şehir içi en fazla ortalama 850 km .. onu alacağınıza clio 4 dizel alın orta donanımda bence daha iyi..

hocam haklı olabilirsiniz de clio 4 ü de biz beğenmedik içini koltuklarını falan malzeme biraz kalitesiz gibi geldi.zaman geçmesi lazım clio4 ün rayına girmesi için.megane a gelince şehir içinde fazla kullanmayacağız yani kullansak da yakarsa yaksın artık sonucta megane 3 der biner geçeriz.

Yenirenocu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam haklı olabilirsiniz de clio 4 ü de biz beğenmedik içini koltuklarını falan malzeme biraz kalitesiz gibi geldi.zaman geçmesi lazım clio4 ün rayına girmesi için.megane a gelince şehir içinde fazla kullanmayacağız yani kullansak da yakarsa yaksın artık sonucta megane 3 der biner geçeriz.
kesinlikle katılıyorum, clio 4lerin içi çok kalitesiz , ama megane nın içi gerçketen çok daha elit duruyor. olmadı tüp taktırılır.

gokhan3505

Gökhan Gümüş,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kesinlikle katılıyorum, clio 4lerin içi çok kalitesiz , ama megane nın içi gerçketen çok daha elit duruyor. olmadı tüp taktırılır.

hocam uzun yolda fazla üzeceğini sanmıyorum aslında şehir içi de 8 civarı yaksa kafidir bence çok değil bundan önce de 1.4 symbol vardı bizde o da 6 7 civarıydı ancak performans çok düşüktü sanırım 8v olmasından dolayı.