Beyaz ampul tavsiye yardim

nuhoglu55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunlar çok pahalı daha ucuz olanları yokmu böyle 30 tl'yi geçmeyecek?

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

osscan

Özcan ÖGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Photon markayi ben 55 liraya almistim.

wollky_52

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
http://www.renaultfanclub.com/renault-clio-4-kulubu/88276-arka-plakalik-isigi-hk-3.html
Linkteki konuda resim paylaşmıştım, iç-bagaj-plaka ve geri vites için photon kullandım gerçekten başarılı. Kısa farlarımı da ustamın osramdan çok daha iyi olduğunu söylediği amerikan üretimi bir ampul markasıyla değiştirdim. Ayrıca uzunlar için almadım sadece sellektör yaparken kullandığımdan. Sisler için bende iyi bir öneri arıyorum, orjinalleri çok yeterli değil gibi geldi bana. Yada diğer aracımın(Partner) sisleri baya güçlü ondan sonra zayıfmış gibi hissettim..
Aşağıdaki linkte de far kaşları-yan cam crom- iç torpido kromunun resimlerini paylaştım göz atabilirsiniz, fikir verir..

http://www.renaultfanclub.com/showthread.php?t=88257&page=2&p=970505#post970505

cliomaniac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya ben sisleri de beyaz yapacağım sanırım polis amcalar birşey der mi? Bir de photon xenon look h11 alacağım sanırım. İyimidir? 56 tl ye bauhaustan.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya ben sisleri de beyaz yapacağım sanırım polis amcalar birşey der mi? Bir de photon xenon look h11 alacağım sanırım. İyimidir? 56 tl ye bauhaustan.

Polis sis farina sari yada beyaz olmasina karisma hakki yoktur.

16 yildir istanbuldayim ben renk konusunda karisan polis gormedim.

Sent from my iPhone using Tapatalk

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sadece siz farlari gereksiz yaniyorsa durdurup kapattirabilir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

floartist

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Photondan almaya almaya karar verdim,ampul değişimini servistemi yaptınız yoksa kendiniz mi,şahsen daha önce avize ampulu bile değiştirmişliğim yok:cool:

cliomaniac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla ben yetkili olmayan ama iyi bir serviste taktırdım. Aslında yetkili serviste taktırmayı istedim. Telefon açtım yetkili servise, dışarıdan alınan ampulleri servislerimizde takamıyooruzz diye bir cevap aldım fok balığı gibi konuşan bir bayan yetkiliden. Günahta benden gitti netice olarak. :kahve

ilinsor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla ben yetkili olmayan ama iyi bir serviste taktırdım. Aslında yetkili serviste taktırmayı istedim. Telefon açtım yetkili servise, dışarıdan alınan ampulleri servislerimizde takamıyooruzz diye bir cevap aldım fok balığı gibi konuşan bir bayan yetkiliden. Günahta benden gitti netice olarak. :kahve
Şaka gibi hangi servis bu?

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

floartist

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
istanbul avrupa yakasında tavsiye edebileceğiniz yer var mı?,yoksa her oto elektrikçi takabilir mi.