Beyaz ampül

U.Peyami

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba
Bu gün yavaştan arabaya uygulamalar yapmaya basladik ilk isimiz parklari beyaz led yapmak oldu fotosunh cekemedim güzel durdu simdiki fikrim sisleri beyaz ampul yapmak olcak oneriniz nedir ne marka kaclik takalim bide bu g3 kasada sisler nasi söküluyo bi bilginiz varmi[emoji1]

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Alt koruma sokulecek ordan ulaşabilirsiniz mümkün değilse tampon sokulecek

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu çalışma araca çok yakışacaktır. Bittiğinde fotoları buradan paylaşmanızı rica ederim. Keyifli forumlar.

U.Peyami

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu çalışma araca çok yakışacaktır. Bittiğinde fotoları buradan paylaşmanızı rica ederim. Keyifli forumlar.
Aynen abi guzel bi ampul taktimmi super olcak direk foruma koycam bide amerikan park dusunuyomda araca zarar verirmi onu ogremem lazim

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
100 lüklere hiç bulaşma tesisatına farına zarar verir. Osram ve philips 'in beyaz ampülleri güzel ben kullandım, bosch de iyi diyolar
philips diamond vision, osram cool blue hyper white ; 5000k renginde
philips crystal vision , osram cool blue intense ; 4300k renginde senin işini görecek ampüller
Yalnız aklında bulunsun kışın kullanamazsın bunları ışık renginden dolayı performansı düşer yağmrda-siste-karda vs

Son düzenleme:

U.Peyami

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
100 lüklere hiç bulaşma osram ve philips 'in beyaz ampülleri güzel ben kullandım
philips diamond vision, osram cool blue hyper white 5000k renginde
philips crystal vision , osram cool blue intense 4300k renginde senin işini görecek ampüller
Sisler icin uygunmu bu modeller farlara daha dusunmuyorum

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sisler icin uygunmu bu modeller farlara daha dusunmuyorum

Sislere de olur tabi, ampül tipi neyse ona göre alıcaksın. Ben sislere de takmıştım amerikan parkla beraber güze park-sis yapılıyo:eyv

U.Peyami

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sislere de olur tabi, ampül tipi neyse ona göre alıcaksın. Ben sislere de takmıştım amerikan parkla beraber güze park-sis yapılıyo:eyv
Benim zaten fikrim sislere takmak parklara beyaz taktim ama farlara dusunmuyorum cünkü yagmurlu havada performansi dusuruyo ilerde dusumursem garantisi bitince zenon yaparim belki [emoji2]

Bide su amerikan parkin araca zarari olcakmi onu öğrenmem lazim eyv[emoji2]

EnesbeyteR

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim zaten fikrim sislere takmak parklara beyaz taktim ama farlara dusunmuyorum cünkü yagmurlu havada performansi dusuruyo ilerde dusumursem garantisi bitince zenon yaparim belki [emoji2]

Bide su amerikan parkin araca zarari olcakmi onu öğrenmem lazim eyv[emoji2]
Amerikan park için birçok yöntem var
Çift duy sıkıntılı olabiliyor, o sebeple tesisat yakan arkadaşım var
Eski tip modüllerde ısınma problemi olabiliyor
Karadüzen sinyalleri delip park ampülü duyu bağlamak olabilir basit ama etkili

Son olarak en mantıklısı yeni tip Parlaklık ayarlı amerikan park modülü. Kendi içinde röle+sigortası var sıkıntı yaşamazsın.Ayrıca eskiler gibi sinyaller kısık-tam-kısık şeklinde değil modül devreden çıkıp on-off-on şeklinde yandığından daha görünür oluyor.:eyv

U.Peyami

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Amerikan park için birçok yöntem var
Çift duy sıkıntılı olabiliyor, o sebeple tesisat yakan arkadaşım var
Eski tip modüllerde ısınma problemi olabiliyor
Karadüzen sinyalleri delip park ampülü duyu bağlamak olabilir basit ama etkili

Son olarak en mantıklısı yeni tip Parlaklık ayarlı amerikan park modülü. Kendi içinde röle+sigortası var sıkıntı yaşamazsın.Ayrıca eskiler gibi sinyaller kısık-tam-kısık şeklinde değil modül devreden çıkıp on-off-on şeklinde yandığından daha görünür oluyor.:eyv
Hocam tam sorumun cevabini aldim çok sağol benim amacimda eski tiplerle hic ugrasmadan yeni tip parlaklik ayarli modul takmakti aksesuarcinin biri 45 lira cekti otekide 60 cekti sanirim ayni modul ama 60 ceken muayinede bile sorun olmaz dedi simdi fiyat araştirmasi yapiyom