Beyaz Meleğimden bir kaç poz :)

BeyazMelek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Amin, cümlemize. Yani ufakta olsa tek tük şeyler yapmaya başladım :) Turuncu park lambası taktım Sinyallere siyah transparan folyo çektim Plaka ısıklarını kırmızı yaptım Kara (Sac) Jantları siyaha boyadım. Bugünüm bununla geçti diyebilirim :) Çok eğlendim.

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Çok teşekkür ederim, göz bebeğim o benim. Kangoo Aşkını, kullanmayan bilemez :)

Bu Aski Yasadim Yasiyorum Yasamaya Devam Ederim İnsallah
Mercedes Bile Bu Keyfi Vermiyor Bana
Tabi Keyif Surusle Degil Ceplede Orantili ;)
5 Tane Old Kasa Yedim Vaktiyle
Biraz Fazlada Yeni Kasa Yedim Yiyorum ;)
Hatta Kangoo Gurmesi Yazdi Gecen Biri Unuttum Simdi

BeyazMelek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni kangoo sürmek daha nasip olmadı ama çok isterim :)

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah, jantlara kapaklar takılsa daha güzel oluyor.
Aynen kangoo keyfi çok başka. Bana yaşın genç ne buluyorsun bu kangoo da, nesini seviyorsun diyorlar :)
Piyasadaki türevlerine göre farklı bir araç.
Ama yeni kasa her yönüyle mükemmel diyebilirim kullanım keyfi daha fazla :)

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
maşallah, jantlara kapaklar takılsa daha güzel oluyor.
Aynen kangoo keyfi çok başka. Bana yaşın genç ne buluyorsun bu kangoo da, nesini seviyorsun diyorlar :)
Piyasadaki türevlerine göre farklı bir araç.
Ama yeni kasa her yönüyle mükemmel diyebilirim kullanım keyfi daha fazla :)

Yeni kangoo sürmek daha nasip olmadı ama çok isterim :)

İnsallah Kullanirsiniz Kardeslerim Uzun Yolda Hele Acaip Keyifli

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
İnsallah Kullanirsiniz Kardeslerim Uzun Yolda Hele Acaip Keyifli

bi kaç sene önce kullanmak nasip oldu abi bana :)
yakın arkadaşımın 85 lik kangoosunu kullandım, zaten o zman bayıldım yeni kangooya :)
direksiyon ve debriyaj yumuşaklığına konfor ve ferahlık da eklenince inmek istememiştim :) vites geçişleri sertti ama bizimkinden.
babama da bayide test sürüşü yaptırdım, plazaya dönünce takasa girecekti neredeyse :)
Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin herkese kangoo larını :) güzel araçlar.

BeyazMelek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlginiz ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar :) Umarım herkes bu keyfin ve mutluluğun tadına bakmalı :) Çünkü insanlar da ön yargı diye bir şey var yok efendim Renault'nun arabası iyi değil gibi söylentiler yapılıyor kullanılmadan. Aslında herkes hayata terzi gibi bakmalı :) Bir terzi 25 senelik müşterisinin bile her gelişinde Ölçüsünü alırmış :)

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
bi kaç sene önce kullanmak nasip oldu abi bana :)
yakın arkadaşımın 85 lik kangoosunu kullandım, zaten o zman bayıldım yeni kangooya :)
direksiyon ve debriyaj yumuşaklığına konfor ve ferahlık da eklenince inmek istememiştim :) vites geçişleri sertti ama bizimkinden.
babama da bayide test sürüşü yaptırdım, plazaya dönünce takasa girecekti neredeyse :)
Allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin herkese kangoo larını :) güzel araçlar.

Mandalli Geri Vites Olanlar Daha İyi Yani 105 Hp Ler Vites Yumusakligi İcin
Fluencede Ayni 5 İleri Olan Kangoo Gibi Sert
Yagdan Kaynakli Vs Densede İsinincada Sert 300-500 Km Yol Aliyorum Yine Ayni
Son Olarak Kalorifer De Kangooda Sahane Eski Kasa Ya Nazaran Ve Fluence Gore Kangoo Acik Ara Onde Hatta Sembol Ve Hb Clio2-3 Ler De Dahil Kangoo Firin Oluyor Kisa Surede Fluence O Kadar İsitmiyor

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlginiz ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar :) Umarım herkes bu keyfin ve mutluluğun tadına bakmalı :) Çünkü insanlar da ön yargı diye bir şey var yok efendim Renault'nun arabası iyi değil gibi söylentiler yapılıyor kullanılmadan. Aslında herkes hayata terzi gibi bakmalı :) Bir terzi 25 senelik müşterisinin bile her gelişinde Ölçüsünü alırmış :)
evet reno ya vasat gözüyle bakıyorlar. Ama artık bu düşüncenin değiştiğini görüyorum, duyuyorum son çıkan modellerle birlikte. Özellikle de clio4 ile konuşturuyor kendini :)
Mandalli Geri Vites Olanlar Daha İyi Yani 105 Hp Ler Vites Yumusakligi İcin
Fluencede Ayni 5 İleri Olan Kangoo Gibi Sert
Yagdan Kaynakli Vs Densede İsinincada Sert 300-500 Km Yol Aliyorum Yine Ayni
Son Olarak Kalorifer De Kangooda Sahane Eski Kasa Ya Nazaran Ve Fluence Gore Kangoo Acik Ara Onde Hatta Sembol Ve Hb Clio2-3 Ler De Dahil Kangoo Firin Oluyor Kisa Surede Fluence O Kadar İsitmiyor
bana öyle geliyor sanmıştım ama sert vitesler.
kaloriferden memnunum maşallah canavar gibi :D
geniş mekana iyi üfüren kalorifer koymuştur reno :D