Bi-xenon ve şerit LED ön far uygulaması ( çok ii yaa )

Eskarpini

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Selam

Merhaba, yaptırdığınız far uygulaması için bende yaptırdığını yere danışacağım irtibat numarası veya web siteleri varsa paylaşır mısınız ? Teşekkürler :)

hayalet34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,

Bu arslan elektronik tuzla'damı bir telefon yada web sitesi paylaşırmısınız? Teşekkürler

Kıymetli adminlerimizden Güray Bey'in yardımlarıyla ulaştığım Arslan Elektronik'ten çok güzel bir çalışma. Beni bütün gün yanlarında misafir ettikleri için, güler yüzleri için, titizlikleri, gösterdikleri özen ve harikulade işçilik için kendilerine teşekkür ederim.
Uygulama bi-xenon, şerit led ve led uzun farlar. şerit ledler sinyal verildiğinde turuncuya dönmektedir.
Ve işte bu güzel çalışma...

6kg253.pngWZBn1N.png3arDYr.pngRVmYoa.pngpoygzq.pngkg4kBr.pngN4aqAY.png

n25LYl.jpg
vRQnY6.jpg
1r2Mjp.jpg

www.youtube.com/watch?v=8OKj8afvH24&feature=youtu.be
www.youtube.com/watch?v=vS6xYsocBbw&feature

Ekli dosyalar

• 6kg253.png
    6kg253.png
    721.4 KB · Görüntüleme: 0
  • kg4kBr.png
    kg4kBr.png
    908.1 KB · Görüntüleme: 0
  • poygzq.png
    poygzq.png
    631.3 KB · Görüntüleme: 0
  • RVmYoa.png
    RVmYoa.png
    698.4 KB · Görüntüleme: 0
  • 3arDYr.png
    3arDYr.png
    925.7 KB · Görüntüleme: 0
  • WZBn1N.png
    WZBn1N.png
    793.1 KB · Görüntüleme: 0

alsh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
n25LYl.jpgxvRQnY6.jpg

Ellerinize sağlık çok güzel olmuş. Birşey soracağım hocam. Bu 2 resimde gündüz ledlerinin renkleri farklı birisi hafif maviye kaçıyor. Diğeri bariz beyaz. Fotoğraftamı öle görünüyor. Yoksa gerçekten mavi ve beyaz gibi farklı renk seçenekleri mevcut mu?

Ekli dosyalar

• n25LYl.jpg
    n25LYl.jpg
    47.2 KB · Görüntüleme: 0

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
n25LYl.jpgxvRQnY6.jpg

Ellerinize sağlık çok güzel olmuş. Birşey soracağım hocam. Bu 2 resimde gündüz ledlerinin renkleri farklı birisi hafif maviye kaçıyor. Diğeri bariz beyaz. Fotoğraftamı öle görünüyor. Yoksa gerçekten mavi ve beyaz gibi farklı renk seçenekleri mevcut mu?
Sinyallerde ve gündüz ışığı olarak devrede.Yanlız iç aynanın yansımasındanmıdır bende bilemedim ama mavi -beyaz olarak ayrı renk yok.Uygulama yapan arkadaşta şehir değiştiriyor bende ulaşamadım [emoji4][emoji4][emoji4]

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ekli dosyalar

• n25LYl.jpg
    n25LYl.jpg
    47.2 KB · Görüntüleme: 0

alsh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sinyallerde ve gündüz ışığı olarak devrede.Yanlız iç aynanın yansımasındanmıdır bende bilemedim ama mavi -beyaz olarak ayrı renk yok.Uygulama yapan arkadaşta şehir değiştiriyor bende ulaşamadım [emoji4][emoji4][emoji4]

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Anladım hocam Teşekkür ediyorum. Ben LED ışıkları seviyorum ama haif maviye çalan tonları hoşuma gitmiyor. Mesela Araçlarımızda Gündüz ledleri var ya hocam. O gerçekten iyi bir beyaz. Ama far içine led ışık takıldığı zaman aynı beyazlığı elde edemiyoruz. Renk hafif maviye çalıyor led ışıklarda. Beyaz elde etmenin çözümü var mıdır acaba?