Bi_Xenon Far Yükseklik ayarı

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
fluence privilage almak için servise yazıldım 2012 model olacak sorum şu bu aracların xenonları bixenonmu yoksa normal mercekli farmı? srvisler de doğru düzgün cevap veremiyor.katalogda böyle bir ibare yokken, bayiler aracı tanıtırken sistemlerinden aldıkları cıktılarda bixenon olarak geciyor. mercekli farı bixenon olmayan flu varmı suan kullandıklarınız arasında 2011 sonrası özellikle....

hiç mercekli farlı bi xenonlu fluence almayın. ayriyetten 3 4 milyar fazla para verceksiniz. ve boyle sıkıntılar yasayacaksınız. mercek kaliteli olabilirim sanırım mercekler d2s kaliteli olabilir ama dedigimg ibi 3 4 milyar vermek akıl karı iş degil. onun yerine taktırırsınız 3 takım uzun kısa sis xenon 400 kağıda ohh mis gibi yolunuz acık olur. hiç girmeyin orjinal bi xenon işine hem far sarımsı yanacak hemde normal xenon kitten daha az aydınlatacaktır. ve 3 4 milyarda fazladan para ödeyeceksiniz. bu araba firmaları milleti böyle kandırıyor orjinal xenon diye diye 3 4 milyar fazla verdirtiyolar.

F10

Ö Faruk ONUR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konuyu hortlatacağım affola. Bir sorunu ve muhtemel çözümünü paylaşmak istedim.
Scenic II aracımızda otomatik far yükseklik ayarı var ve yeri gösteriyordu. Çok araştırıp zar zor kaynağını bulduk. bagajda ve sol ön çamurluğun içinde yüksekliği ölçüp ayarı yapan parçalar kontrol edildi. Çamurluğun içindeki 3 cm boyundaki ufak plastik parça zamanla aşınıyor ve yerinden çıkıyor. Basit bir şekilde yerine takarak sorun çözülüyor. Ama parçayı değiştirmek isterseniz bulunması zor ve bulunsa bile ufacık bir parça için 150 tl gibi saçma fiyatlar talep ediliyor...

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konuyu hortlatacağım affola. Bir sorunu ve muhtemel çözümünü paylaşmak istedim.
Scenic II aracımızda otomatik far yükseklik ayarı var ve yeri gösteriyordu. Çok araştırıp zar zor kaynağını bulduk. bagajda ve sol ön çamurluğun içinde yüksekliği ölçüp ayarı yapan parçalar kontrol edildi. Çamurluğun içindeki 3 cm boyundaki ufak plastik parça zamanla aşınıyor ve yerinden çıkıyor. Basit bir şekilde yerine takarak sorun çözülüyor. Ama parçayı değiştirmek isterseniz bulunması zor ve bulunsa bile ufacık bir parça için 150 tl gibi saçma fiyatlar talep ediliyor...

bizlere yardımcı olacak, yol gösterecek her bilgi paylaşım bizim için değerlidir. konu eski olmuş yeni olmuş hiç farketmez, bilgilendirme için çok teşekkürler Faruk :eyv

galove

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim farlarda karsidakilerin gozunu aliyor biraz asagi almam lazim. Bu tornavida ayari tam olarak nerde bilen varmi