Bijon sayısını artırmak için spacer takmak istiyorum !!!

meganer26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar clio 4 sipariş verdim ancak 4 bijon baktığım jantların hepsi 5 bijon bu konuda yardımlarınız bekliyorum.

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu şekilde bijon çoğaltmaya bulaşmayın. illaki dört bijon beğendiğiniz bir jant çıkar karşınıza.

memo_16

Bilgi Girilmemiş
bencede sıfır bir arabayla hemen oynamayın bijon sayısını arttırmak gibi, beğendiğiniz jantın illa 4 bijonlusuda vardır :eyv

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hazır bir spacer konusu varken sorayım,arkalara spacer takıcam ama cok tereddutum var,h&r den sasmıyım mı yoksa custom mu olsun? spacerla balans vs. gibi sıkıntıları ne duzeyde yasarım?

memo_16

Bilgi Girilmemiş
bu spacer olayı ne kadar sağlıklı onu merak ettim şimdi?

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
@GokhanRS

gökhan abi bir yardım et bir gör su konuyu lutfen

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
spacer ile bijon çoğaltma olayını önermiyorum. sağlıklı değil. spacer ile genişletme yapılacaksada kaliteli marka tercih edin. custom mükemmel olarak yapabileceklerine inanıyorsanız sizin tercihiniz eminseniz yaptırın sıkıntı değil. ama bijon çoğaltmayı spacer ile yapmayın. bijon keserse dediydi dinlemedik dersiniz. bu arada sakalımda var :)

FK Automotive Tuning Shop | Wheel Spacers

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok abi cogaltma değil zaten coupe nin jantlarına dokunmayı dusunmuyorum uzun sure sadece spacer arkaları biraz daha genişletmek var aklımda ama sanada danısayım dedim hazır konusu acılmısken. spacerda insanlar su araca bu araca gore diyebiliyorlar aracdan cok bijon aralıgı ve bijon sayısı onemli dimi?

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tamam bijon ölçüleri önemli ama orta göbekte önemli. orta göbekle jantın arasında boşluk oluşursa balans hep kaçar aracın. o yüzden orjinal tarzda bişiler yaptırmak yada almak lazım.

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
yani simdi benim meganın olculer 5x114.3 ben h&rnin yine aynı olcudeki baska bir aracdan cıkma bir spacerlarını alsam olmaz mı yani?