Bilgi ve fikirlerinize ihtiyacım var

kayabasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncel

kayabasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güncel

kayabasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fikri olan kise yok mu?

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun inşallah tez zamanda sorunu çözersiniz .

Lenovo A7000-a cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Benim de 2011 105hp kangoo m var bende çekiş sorunu yaşıyorum turbo elektrovana degiştirdim biraz düzeldi ama tam istediğim gibi değil. Obd2 ile arıza aradığım da P0235 ve P0381 arıza kodları alıyorum turbo yeterince basınç üretemiyor ucuz parçaları degistiriyorum .

kayabasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim de 2011 105hp kangoo m var bende çekiş sorunu yaşıyorum turbo elektrovana degiştirdim biraz düzeldi ama tam istediğim gibi değil. Obd2 ile arıza aradığım da P0235 ve P0381 arıza kodları alıyorum turbo yeterince basınç üretemiyor ucuz parçaları degistiriyorum .

Bugün gittim triger ve baskı balatayı değiştiren ustaya gel deniyelim dedi çıktık baktı ben bir sorun göremiyorum çekişi iyi bu aracın turboda çalışıyor dedi 155000 km de aracım dediki şimdi boşyere enjeksiyonlara dokunturmaya gerek yok randıman alamazsın sonra dedi. ben sente ayarından bahsettim ben trigeri takarken aparatı ile takıyorum ve onun bir çizgisi var dedi öyle bişey olamaz kafandan çıkar onu dedi. Anlayacağız elde var koca bir 0 (sıfır). Saat 4 de doğru Nesil oto var yetkili servis oraya götüreceğim bilgisayara sokturacağım bakalım ne diyecekler.

ozgursanli2580

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kafanda çok soru işareti varsa dinamometreye sokarak gücün ve torkun dağılımını inceleyebilirisin.

kayabasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kafanda çok soru işareti varsa dinamometreye sokarak gücün ve torkun dağılımını inceleyebilirisin.
ilk defa duyuyorum o nasıl bir uygulamadır? Nerde yapılır? Siz yaptırdınız mı?