*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2005 model MEganem var , değiştirirler mi ki , kapı kollarını ?

duymaz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Sıkıntılarınızı yazın diye o konuları açtık kardeşim...:eyv

yok abi anladımda yani Allah a sukur salak değilimde :D hani tarihi baya eski arabanın ilk alındıgı zamana dayanıyor 2006 2007 galiba,hemde biz sikayet etmiştik bir daha mı etsek ki dedim bir an hehe

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaç lira ki kollar .
Bizimkiler resmen tırnak izi olmuş .

karabulut1978

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar benim aracımda 2007 model...olay garantiyle alakalı değil yani..servisi kullanmanız yeterli diyorlar ama bana servisi kullandınmı diye sormadılar bile. kısacası hatalarını kabulleniyorlar ama bunu açıkca söylemiyorlar. biz renault olarak karar aldık servis bakımlı araç müşterilerimize hediye olsun falan gibi laflar ediyorlar... aracınızın modeli farketmiyor yani. kolların fiyatı 300 tl. neden para verelim ki...birde aracın ilk sahibi olmanızada gerek yok. ben üçüncü sahibiyim.

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

ankaraya döndünmü abi ?
maalesef kardeşim.. görüşemedik.. bi daha ki sefere...artık hanımla dükkana geliriz

arkadaşlar benim aracımda 2007 model...olay garantiyle alakalı değil yani..servisi kullanmanız yeterli diyorlar ama bana servisi kullandınmı diye sormadılar bile. kısacası hatalarını kabulleniyorlar ama bunu açıkca söylemiyorlar. biz renault olarak karar aldık servis bakımlı araç müşterilerimize hediye olsun falan gibi laflar ediyorlar... aracınızın modeli farketmiyor yani. kolların fiyatı 300 tl. neden para verelim ki...birde aracın ilk sahibi olmanızada gerek yok. ben üçüncü sahibiyim.
hangi servis bu? hangi şehirde? çok iddialı olmuş...farklı bir sürü model marka araç kullandım hep yetkili servis kullandım... ilk renault um bu... ilk defa böyle bir şey duyuyorum. paylaşırsanız arayıp teşekkür etmek isterim.

karabulut1978

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
konunun servisle alakası yok . siz şikayeti yazınca renault mais işlemlerinizi yapıyor ve yaptıracağı işlemleri mail le sizin seçtiğiniz veya kullandığınız servise iletiyor. genel uygulama yani. benim kapı kollarım sipariş edildi . sanırım haftaya değiştirilecek. saygılar..

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şimdi bu şikayeti belirttiğin siteden yapmak şart mı diyorsun orda şikayetini belirtene mi değişim yapıyorlar?
Madem garanti şart değil servislerde de şikayette bulunmak yeterli olması lazım...