Bilmem Hatırlarmısınız :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş

cobrasnake

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir çoğunu bilmiyorum ama bisiklet yada motorla gezen seyyar lahmacun satanlar vardı:)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Sonunda hatırlamadığım, görmediğim anılar olan bir nostalji konusu :halay Yani en azından 4-5 tanesini hiç görmedim, oh be gençmişim hala :aytuğ

2 nokta dikkatimi çekti:
-insanların dürüst olduğu yıllar ki, biletçiye ineceğiniz durağı söylüyorsunuz ve ona göre kesiyor. muhtemelen kalkıp tekrar kontrol etmiyordur.

- minibüs muavinleri paraları topluyor ve şoför de yoluna bakabiliyor. para alacağım, üstünü vereceğim vb şeylerle uğraşmıyor. halen tatile gittiğimiz bazı yerlerde rastlarız muavin olayına ya da ücretlerin inerken araç durduğunda ya da ilk binildiğinde toplanmasına, eskiden istanbul'da da böyleymiş meğer...

Benim hemen hepsiyle anılarım varda ayı bambaşkadır:aytuğArkadaşa gidiyorum anaa bir baktım apartmanın az ötesinde bir ayıcı dayı:cool:Bir an kafamda şimşekler çaktı dedim dayı şunu bana 10 dk'lığına kiralarmısın:aytuğHık mık derken anlattım durumu dedim arkadaşa şaka yapacağım asansörle çıkartacağım zaten kapıyı açınca korkutma styleqwNeyse dayınında kafası yattı verdi ayıyı:cool:Bindik asansöre 3 katı çıktık şans ya bu bendeki meşhurdurroadfoxşak dedi asansör durdu:slchadii bekle bekle elektrik gelmez hayvanın başladı ağzından köpükler çıkmaya:cool:tabii bende 8.5 atmaya başladım vuruyorum asansör kapısına kapıcıya nasıl yalvarmacaheheadam inanmıyor yada anlamadı birde garibimhehebana saatler gelen hatta yıllar:)asansör indi kapıcı kapıyı açar açmaz ayı hayvanı köpükler içinde kapıcı dayının direk üzerinde tabiihehedayı orada küt diye bayıldı arada ayı kaçıyor ayıcı dayı taa ilerde parkta sigarasını içmekte:slcne günlerdi harbiden ya bu arada boşuna bana deli demiyorlarmış bak hatırladıkça ortaya çıkıyor iştehihi

ve dağıldığım andır:yer sesli güldüm resmen :yer

Ayıcı derken
:aytuğemanet aldım dedim ya Usta:aytuğ

hani belki asansörde yalnız kalınca ikna edip transfer almışsındır diye demiştir usta abihehe

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Dünya üzerinde bir ayı ile asansörde baş başa kalan kaç kişi vardır merak ettim...:D

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Samsun merkez de bir sürü triportör vardı :aytuğ dız dız sesiyle trafiği katlediyordu :aytuğ

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Dünya üzerinde bir ayı ile asansörde baş başa kalan kaç kişi vardır merak ettim...:D

hehehehe hakikaten...hehe