Binek kangoo bulamadiğım için sıfır partner aldım almaz olaydım

erdem55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı geceler kardeşlerim abilerim kafamda kangoo almak vardi konu da açmıştım ama turkiyede temmuzda fiyat listesine giren binek modelini bir türlü bulamadım bu sebebten ötürü partner almaya karar verdik araci 28 aralıkta samsun ofz otomotivden teslim aldım 29 aralıkta motor arizasi yaptı gelen usta servise gidecegini söyleyip cekici çağırdılar ertesi gün görüşmeye gittim motorun değişeceğini soylediler kabul etmedim arac değişimi istedim kabul edildi sonra vazgectiler ben şimdi dava açmayı düşünüyorum sizin fikirlerinizi da almak istedim
https://www.sikayetvar.com/peugeot-partner-170-kmde-motor-arizasi-yapti-ayipli-urun-iade-almiyorlar

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hem hayırlı hem geçmiş olsun. Kesinlikle aracın değişimini isteyin.1 günlük araçta motor arızası çıktıysa yarın öbür gün ne çıkmaz. Bence sonuna kadar hakkınızı arayın

ahmet27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gecmis olsun. Sifir araba bile rahat binilmiyor artik.

LG-K430 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dava acin surec biraz uzun surebilir ama mutlak suretle kazanirsiniz. Ayrica turkiyedeki tuketici yasasi geregi tuketici satin alinan her ürünü kosulsuz sartsiz ilk 15 gun icinde iade etme hakkina sahiptir. Ayrica yine ilk 15 gun veya bir aylik surecte satin alinan fabrikasyon hataya sahipse mutlak suretle degistirilmelidir. Hakkinizi arayin guzelde para cezasi birakirsiniz uzerlerine.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun Bir avukat ile yada tüketici hakem heyetleri ile görüşün şikayetinizi resmi kaynaklardan yapın

erdem55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah razi olsun sağolun yani iyi bir avukat bulmak lazim tabi bir avukatla telefonda görüştüm oneri üzerine soyledikleriniz doğru ise dava açarız demişti hafta icinde islemleri baslatmayı düşünüyorum

erdem55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beni iki hafta oyaladilar bayi araci istedi genel müdürlük değişemiyoruz dedi oyun oynuyorlar sanki benle birde arizalar gecici arizaydi.düşünün eve gidemedim cuma günü yolda kaldi stop etti çalıştırdım ilerdeki benzilige cektim daha araca bakmadan motor degiscek dedi usta ama calismasinda falan sıkıntı yoktu ariza duruyordu.bu kadar diretmeleri garibime gitti açıkçası dun araca bakmaya gittim bana motoru söktük baska bisey sokmedik dediler allah gitmisim yani aracin haline bakin
67e97b0cf3ecc8846a6079eb339a1447.jpg
943e426778751090b02b57373a1a0cc7.jpg
49c91e41001b12455b2dad9c54102bd3.jpg
6d1155b7ebfbdd759c066372a8210482.jpg
24405dcaadd842b09da6c85b8d5cfab1.jpg

ahmet27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Erdem55 senmiydin kangoyu sattinizmi reis. Allah kolaylik versin. Bilgi vermiyorlarmi ne olmuski hemen motor degisiyor. Degisse bile ruhsata isletme nasil olacak ucreti vs. On panel felanda sonuçta fabrikasyon takilmisligi gitti. :(

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Bu işlem sonucunda araçta sök tak olacak o da değer kaybına neden olur servis kayıtlarında motor değişimi de görülecek satarken keyfinizi fazlasıyla kaçıracak

erdem55

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Erdem55 senmiydin kangoyu sattinizmi reis. Allah kolaylik versin. Bilgi vermiyorlarmi ne olmuski hemen motor degisiyor. Degisse bile ruhsata isletme nasil olacak ucreti vs. On panel felanda sonuçta fabrikasyon takilmisligi gitti. :(

Aynen kardeşim benim yok kangoo duruyo allahtan onu satmadik gözünü seviyim kangoonun bi kere bile yolda birakmadi.aynen fabrika montaji gibi olmayacak sonuçta ben zaten dava açacağım motorun degisim nedenini net soylemediler biseyler uyduyorlar her sorduğumda