< bİnek otomobİl pazarinin lİder '' renault''

caps

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence sizin araç fabrikasyon hatalı bi tek siz sikayet ediyorsunuz bunu :eyv hiç bir ford hic bir renodan daha konforlu olamaz. arabada kalas gibi süspansiyon var esnemiyor namussuz.

belkide düşünsene sıfır arac alıyorsun istemeye istemeye biniyorum mecburen millet arac alırken kurban keser ben satınca kurban kesicem kurtuldum diyee bu arada belki severim diye ufak tefek modlamalar yapıyorum aracın albenisi artsın diye ısınamadım henüz

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
belkide düşünsene sıfır arac alıyorsun istemeye istemeye biniyorum mecburen millet arac alırken kurban keser ben satınca kurban kesicem kurtuldum diyee bu arada belki severim diye ufak tefek modlamalar yapıyorum aracın albenisi artsın diye ısınamadım henüz
Valla hocam bi abimizde şikayetçiydi Servise çağırdım,Satıs Danısmanı olarak Sorununu çözdürdük suan o kadar rahatkı keyfle bınıyor
Antalyaya gelsenız ben sorunu çözdururum her turlu ama ah ıstee qw

caps

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Valla hocam bi abimizde şikayetçiydi Servise çağırdım,Satıs Danısmanı olarak Sorununu çözdürdük suan o kadar rahatkı keyfle bınıyor
Antalyaya gelsenız ben sorunu çözdururum her turlu ama ah ıstee qw

tesekkür ederim ilginize ama özel sektörde imalat müdürü olarak günde 16 saat çalısıyorum gelmem münkün degil :(

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mükemmel :eyv

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ya bazen boyle fabrikasyon hatalı ya fabrikadan cıktıktan sonra hasar goren araçlar oluyor tabi bazı serefsiz satıcılar arabaları yaptırıp sıfır diye satıyor alıcıda sıfır alıyorum diye kıllanmıyor baktırmıyor sagına soluna sonra sıkıntılar cıkmaya baslayınca renoyu clioyu megane ı felan kotuluyor alıcı :eyv sıfır araba alırkende aslıdna sagına solune baktırmak lazım bundan sonra alırsak sıfır araba ben komple 200 300 neyse verip sokucam expertize :eyv