Bir F7R daha katılıyor aileye... :)

mmteSn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle herkese teşekkürler...

Hayırlı uğurlu olsun, keyifli günlerde kullan.
Elimden geldiğince yardımcı olmak isterim, diriltelim yavruyu:eyv

Abim çok sağol ... diriltcez inşalah.. dayıdan sözü aldık boya için adana yolcusuyuz...

Allah hayırlı etsin Abi , artık online görelim seni :) Uzun zamandır yoktun :)

Askere bi gittin, gidiş o gidiş Mehmet abi :D
Hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin bir F7R doğuyor diyelim o zaman :)

Bilen bilir kalben hep buralardaydık ...
Ayrıca o kadar da değil Furkan iftar buluşması ve Mustafa abinin ankaraya gelişinde ekiple beraberdik öldürme bizi hepten :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Şimdiden hayırlı olsun:eyvBir insan bu kadarmı samimiyetle anlatabilir bir arabaya olan sevgisiniqwHelal olsun:bravo

mmteSn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Noter yolunda...

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mehmet cok sevindim bunu duyduguma :) Hadi bakalım bu F7R senin ellerinde gercekten yeniden hayat bulacaktır.. Onur abinin destegiyle siyah F7R BlackLine off :)

mmteSn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arabamızı almış bulunmaktayız :) ne yazıkki fotograf çekme şansım olmadı gündüz gece çekilenlerde işe yaramaz cinsten.. dün notere yetişemedik sabah aldım arabayı üstüme.. kışkırtıcı bir gücü var 190 km hızda bile gaz pedalından anında cevap alabiliyorsunuz ... eksikleri gidermeye başlayacağız artık .. Cumartesi adanaya gidiyorum araç 20-25 gün orada kalacak komple boyanacak belki jantları değişecek ( 17" 45 yanak çok vuruyor alışkın değiliz belkide) rolanti sorunu var açık hava filtresi kaynaklı biraz yüksek çalışıyor.. Onur abiyle konuştuk hemen bi hava filtre kiti alacağız .. lpg bağlatmayı da düşünüyorum .. Plaka 06 FjD 34.. Bu arada arabanın en büyük eksiği olan stickerı bana kim veriyor şimdi :)

purmol

Bilgi Girilmemiş
Aracınız hayırlı olsun. Jant değişiminde de 16 spoon düşünün derim . Bu arada araç boyaya girerken foto lamayı unutmayın, sonra satarken araç taklalımı pertten toplamamı gibi vs. sorular a cevap olarak gösterebilmeniz için.

mmteSn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınız hayırlı olsun. Jant değişiminde de 16 spoon düşünün derim . Bu arada araç boyaya girerken foto lamayı unutmayın, sonra satarken araç taklalımı pertten toplamamı gibi vs. sorular a cevap olarak gösterebilmeniz için.

Orjinal jantlarını bulmaya çalışacağım ... Bakalım kısmet... Boyada dediğini yapıcam zaten kesinlikle AMA inşallah sattırmaz kendini.. benim satmaya zaten niyetim yok uzun süre ..

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun kazasız belasız gunler...

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin.:eyv