Bir Fluence daha basıldı Hadi hayırlı olsun :) Darkzine_Metal Kastamonu

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul

darkzine_metal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kaplamalar gayet başarılı ama ben olsam sadece sinyaller ve geri lambalarının orayı karartma yapardım. ne bilim buda benim fikrim tabi. ama güzel hayırlı olsun.

saol. dediğin gibi yapanlar var tabi ama siyah olunca araç tam siyahlaşalım dedim :)

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul
Yaydan sonraki izlenimlerini alabilirmiyim :) Bide senin arabada extreme paket dimi ? Bluetooth özelliği var benim araçta.İç kısım siyah orta konsoldaki çıta piano black..Dışardaki aynalarda piano black

darkzine_metal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaydan sonraki izlenimlerini alabilirmiyim :) Bide senin arabada extreme paket dimi ? Bluetooth özelliği var benim araçta.İç kısım siyah orta konsoldaki çıta piano black..Dışardaki aynalarda piano black

valla extreme bluetoth var araç içi bej orta çıta kromaj renginden gerikalanlar siyah :)

araba iyi olduda altını vurdum bikaç kere hemen değer oldu. demekki adamlar ona göre yapmış

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul
valla extreme bluetoth var araç içi bej orta çıta kromaj renginden gerikalanlar siyah :) araba iyi olduda altını vurdum bikaç kere hemen değer oldu. demekki adamlar ona göre yapmış
Sen altını vurduysan ben delerim herhalde :) Birde konfor nasıl peki ?

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul
Malum evde 5 kişiyiz..5 kişi oturunca araba çöküyor zaten bide yay olursa altını kesin delerim ben :D