Bir kaç sorun ?

BassA380

Başar ORAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese yeniden merhabalar ,

geçen hafta aldığım ikinci el kangoo biraz hor kullanılmış ve sanayi yolları bolca gözükücek gibi görünüyor .:) Bir kaç sorunum var liste halinde sıralamak daha kolay olucak sanırım =)

1. Arabanın içinde derin çizikler var yan sürgü ve bir kaç yerde bunu ilk başta boyatmayı düşündüm ama kaplatmak aklıma geldi sizce olurmu ?
2. Radyo ve Teybim yok malesef dün 520 km yol nasıl geçti sormayın tavsiyeniz ne olur komple sistem satanlar var sizce öyle birsey mi alayım veya orjinal teyp mi alayım ?
3. Sis farlarında problem var komple değiştiricem ve gündüz ledli sisler var piyasada tavsiye edermisiniz ?
4. uygun fiyatlı bagaj havuzu nerden bulabilirim acaba ?

şimdilik bu kadar yazayım bakalım daha sonra karşıma neler çıkacak ilginiz için teşekkürler şimdiden =)

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çizikler öyle çok değilse dursun, kaplatınca aracın rengi tutmayabilir..
Teybide kaliteli müzik dinlemek istiyorsanız sistem satanlardan alabilirsiniz..
Sis farlarını orjinal alın değişiklik istersenizde xenon yapabilirsiniz..
Bagaj havuzuda internette mevcut sahibinden.com, hepsiburada.com vs.. oralardan alabilirsiniz..

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bagaj havuzu için en geniş ürün katoloğu modacar da. Netten araştırabilirsiniz.

BassA380

Başar ORAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
malesef çizikler yoğun bugun arabayı iç dış detaylı yıkkatım vfe dahada göze çarptı renk farkı da olsa kaplatıcam gibi gözüküyor . araştırıcam başka bir yol bulabilcekmiiyim bakalım .Diğer konularda teşekkür ederim gündüz ledli sisleri nedense hoş olmadğı kanısına varıyorum . Teyp için araştırmalara başladım =) İlgin için teşekkürler :)

Mesut Tuna , moda car a hemen bakıyorum çok teşekkürler :)

BassA380

Başar ORAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Birde Kolçak konusundan tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı nette çok farklı fiyatlara ürünler geziyor :S