Bir Kadının Bunalımı

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Yok, yok ben buraya üye yapayım ya, ne kadınlar var siz erkeklerin ağzından görsün hehe Kıymetimi daha çok bilirkıhkıh

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dır dır nelere kadir yaa.. :D

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Dır dır nelere kadir yaa.. :D

ama daha etkili bir şey varsa o da asık surat :aytuğ ama telafisi parayla alınan şeylerle olmaz tabii :D bu durumda erkeklerin hediyeyle gönül almayı tercih ettiği gözlemlenmiştir ama işe yaramaz:D

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ama daha etkili bir şey varsa o da asık surat :aytuğ ama telafisi parayla alınan şeylerle olmaz tabii :D bu durumda erkeklerin hediyeyle gönül almayı tercih ettiği gözlemlenmiştir ama işe yaramaz:D

O yüzden sırf bu asık surat, saçma tripler ve dırdır yuzunden bizim hatunları mümkün oldukça tercih etmıyorum... qw Vede hediyede sırf buı yuzden alınmamalı Çünkü bu hiç birşey yapmadığınız halde kendını affettırmek ıcın kullanabileceğiniz bır yol değıl... :sinirli

Son düzenleme:

Sühacan

Süha TUTSOY, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hehehehehehehehehehehehe Süper yaa. Demekki ben bi meleğe denk gelmişim :)

savascan81

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Birde usta; sanayideki çok bilmiş ustalarda öyle yapar bu parça olmaz yenisini al yenisi her zaman iyidir.Hiç derlermi bu adam cağızda kaç aydır sanayide yatarbe yaaa!Hem bazı kadınlar arabalarıda sevmezler onları kuması gibi görürler masrafları göze batar,taki gezmeye seni götürecem diyene kadar,sonra da kaç kere gezmeye götürüyonki hep zamanını arabayla ve sanayi de usta aramayla geçiriyorsun ilk yıllar böyle olacaktır.BİZDEN Abi tavsiyesi önceden konuş,arabam çoçuk gibidir ilgi isterde, konuşki anlasın.
loading

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
O yüzden sırf bu asık surat, saçma tripler ve dırdır yuzunden bizim hatunları mümkün oldukça tercih etmıyorum... qw Vede hediyede sırf buı yuzden alınmamalı Çünkü bu hiç birşey yapmadığınız halde kendını affettırmek ıcın kullanabileceğiniz bır yol değıl... :sinirli

Efenim bu konudaki en önemli detay sanırım, erkeklerin suçlu olmadığı halde kendini affettirmeyi çalışması??? suçlu olmayan kadın veya erkeğin kendini affettirmeye çalıştığı ilişkiye zaten şüpheyle bakılmalıdır sanırım :D

eğer hata var ise de her kadın/erkeğe göre değişen tepkiler var tabii başta saydığınız gibi:D ayrıca 10 yılı aşkın süredir yabancılarla çalışıyorum ve kadın her yerde kadın, erkek her yerde erkek dedirtecek kadar örnek oldular sağ olsunlar, o yüzden kanmayalım derim kısa süreli ilişkilere kıhkıh

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
hehehehehehehehehehehehe Süper yaa. Demekki ben bi meleğe denk gelmişim :)

hah işte böyle olmalı, insan yanındaki meleğin kıymetini bilmeli :eyv

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Efenim bu konudaki en önemli detay sanırım, erkeklerin suçlu olmadığı halde kendini affettirmeyi çalışması??? suçlu olmayan kadın veya erkeğin kendini affettirmeye çalıştığı ilişkiye zaten şüpheyle bakılmalıdır sanırım :D

eğer hata var ise de her kadın/erkeğe göre değişen tepkiler var tabii başta saydığınız gibi:D ayrıca 10 yılı aşkın süredir yabancılarla çalışıyorum ve kadın her yerde kadın, erkek her yerde erkek dedirtecek kadar örnek oldular sağ olsunlar, o yüzden kanmayalım derim kısa süreli ilişkilere kıhkıh

Vallahı ne olursa olsun O DIRDIRII Çekmemek için ya dan dun konuşacaksın yada hee diyeceksın... :D Bu arada kısa surelı ılıskıler cok eglencelı... malum yeeeeeeeeeeeeeeeah ANGARA Çocuguyum HERYERDE ÇARPIŞIRIM BEN... :D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
ayrıca 10 yılı aşkın süredir yabancılarla çalışıyorum ve kadın her yerde kadın, erkek her yerde erkek dedirtecek kadar örnek oldular sağ olsunlar, o yüzden kanmayalım derim kısa süreli ilişkilere kıhkıh
Teşhisi koymuşsun uzman gözüyle,ders çıkarması gerekenler vardır mutlaka,anlayana tabi...:eyv