Bir R11 Coupe Daha 07 BRJ 45

ALoNso

Ferzan AKIN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
R11 candır. R11 coupe capcandır. :)
Teşekkürler...

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok iyi r11 maşallah coupe olmaı ayrı bi hava bunu nasıl aratacaz sahibindende arkadaşa bakıyoruz arada ama coupe denk gelmedi hiç:) birde fiyatı özelden alabilirmyiz.jantlar orj. momo mu :) fiyatı nedir.

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun Maşallah :)

ALoNso

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok iyi r11 maşallah coupe olmaı ayrı bi hava bunu nasıl aratacaz sahibindende arkadaşa bakıyoruz arada ama coupe denk gelmedi hiç:) birde fiyatı özelden alabilirmyiz.jantlar orj. momo mu :) fiyatı nedir.

1986 model ve altına bakmalısınız. Fiyat olarak 4 ile 8-9 arasında çıkar diye düşünüyorum. 8-9 lara alınacak kadar temizini bulmanız imkansıza yakın. O kadar düzgün olanları satacaklarını sanmıyorum. Örn. ben. :)
Umarım bulursunuz, gerçekten çok keyifli bir araç. Turbolusu tadından yenmez. Ama turbolu bir taneye 12.500 istediklerini duydum. Bizimki gibi karadüzen 1.4 Lpg ile aman aman hız yapamasanızda; bence bu arabanın tarzı sağdan yavaş yavaş göstere göstere gitmektir. Ben öyle yapıyorum. Belki bir mustang gibi anlattım. Ama ''ben R11 hastasıyım ilk defa tek kapısını görüyorum!'' diyeni çok duydum. Yolda giderken camdan seslenenler. Beni sollayıp yavaşladıktan sonra benim onları sollamamı ve tekrar bakmak isteyişleri gibi.. :) Arabamın hayranlıkla incelenmesinin verdiği haz başka hiçbir şeyde yok.

Hayırlı olsun Maşallah :)

Teşekkürler.. :)

ercan_korulu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun.Maşallah çok güzel...Bu coupe birde turbo hastalığı bendede başladı...Çok şık duruyor yaw.....Hele o arka çamurluğun tam kavisli yuvarlak olması.......Öldürüyor beni...:)

ALoNso

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun.Maşallah çok güzel...Bu coupe birde turbo hastalığı bendede başladı...Çok şık duruyor yaw.....Hele o arka çamurluğun tam kavisli yuvarlak olması.......Öldürüyor beni...:)

Turbo olmasına gerek yok. Coupe olsun yeter.. Çok farklı bir araç. Umarım bir gün sizinde olur... :)

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok hoş görünüyor... Hayırlısı olsun :)

ReD

Akın E., T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah kazasız belasız olması dilegiyle