Bir sorum var

SuLo-48-

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anladım o zaman fm transmitterden vazgeçtim teyp alıcam şu teyp işimi görür mü profesyonel bi ses sistemi yapmıcam sadece kaliteli bir ses birazda bas almak istiyorum pionerr var 139 tl 4x50 watt pirhana var 4x50 watt yine çok pahalı birşey almak istemiyorum pionerrle arasında ne fark var acaba bilgilendirir misiniz
?

Piranha Charger A Type Radyolu USB/ SD/ MMC Girişli (Klasör Seçme Özelliği) - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com

Pioneer MVH-150UB Ön USB/Aux Girişli MP3/WMA/WAV Çalarlı Oto Teyp (8 GB USB Hediyeli) - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pioneerla arasında dağlar kadar fark var kağıt üstünde özelliklerden anlaşılmaz kullanan bilir. Pioneer ses kalitesi ve ürün kalitesinde iyidir. Diğeri sahte gibi bişey üzerinde yazan değerler yalan şişirme..sen pioneer al usbli keyfine bak..

serci07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
pioneer pionerdir arkadaşlar. gerisi fasa fiso bana göre.

AnilAE

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle Pionnerı taktığında anlıyacaksın farkını piranha piranhadır :D saçma oldu ama böyle aman birde çakma pionner almayın bende en kötülerinden kullanmışdım pionner deh-1400ub radyoda dahi harika ses veriyordu basıda tizide tatmin edici :eyv

SuLo-48-

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anladım tmamdır o zaman pionerrlere bakmaya başlıyorum :D

ardadrmz

Arda Durmaz, T.C Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kesinlikle berbat bir kalitesi var uzun bir süre kullandım.radyo kanalının frekansına ayarlayıp dınlıyorsun ama kanal ıkıdebır değişip duruyor falan..vs...en güzeli pioneer teyp,iki oval hoparlör birde kapılara 2 10 luk 13 lük neyse boyutu artık hoparlör.anfiye bile gerek yok .tatmin edici kaliteli bir ses alabilirsiniz. 1 yıldır kullanıyorum çok memnunum. piranha sadece navigasyonda iyidir.:eyv