Bir taksici vakası daha...

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Taksinin tampon bariz kırılmış.Bence iyide olmus taksiciye . Valla kimse kusurabakmasın babalarının yolu degil haldır huldur dalamazlar. Ben firma aracımla taksici dolmuscu otobüscü ekmek arabası görünce frene degil gaza basıyom :) şimdiye kadar bana carpan taksici dolmuscu olmuyo aynı durum gecen hafta benim basıma geldi ben senin gibi frene basmadım aksine gaza bastım :)taksici frene bastı. sona ışıklarda yanıma geldi bıdı bıdı vs vs.. bende istiyosan gel vur dedim. ben ararım yenisi gelir sen ekmeginden olursun dedim :) durdu bian düşündü haklısın dedi gitti hehe boyle yapanlara boyle davranacaksın :)

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun kardeşim iyi bari ucuz atlatmışsın :)

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun. taksici olarak, taksiciden utandım gerçekten..

Sağol abi...

geçmiş olsun Güray sıkıntısız atlatılmıs :eyv

Sağol kardeşim...

geçmiş olsun kardeşim, neyse ki mühim birşey yok, maalesef oluyor böyle şeyler...

Maalesef kardeşim sağol...

Taksinin tampon bariz kırılmış.Bence iyide olmus taksiciye . Valla kimse kusurabakmasın babalarının yolu degil haldır huldur dalamazlar. Ben firma aracımla taksici dolmuscu otobüscü ekmek arabası görünce frene degil gaza basıyom :) şimdiye kadar bana carpan taksici dolmuscu olmuyo aynı durum gecen hafta benim basıma geldi ben senin gibi frene basmadım aksine gaza bastım :)taksici frene bastı. sona ışıklarda yanıma geldi bıdı bıdı vs vs.. bende istiyosan gel vur dedim. ben ararım yenisi gelir sen ekmeginden olursun dedim :) durdu bian düşündü haklısın dedi gitti hehe boyle yapanlara boyle davranacaksın :)

Öyle Evren abi tabi ama malesef onlara göre her yol onların biz onlara uyucaz...

Geçmiş olsun kardeşim iyi bari ucuz atlatmışsın :)

Evet hasarsız atlattık kardeşim sağol :)